Aleksandra Kollontai revolutsiooni valküür

Aleksandra Kollontai: Revolutsiooni Valküür jutustab erakordsest naisest, kes läbis erinevaid eluetappe ja rollide muutusi. Alustades haritud ja võluvast noorest naisest, kes asus võitlema maailmarevolutsiooni ja naiste vabaduste eest, sai temast bolševike partei silmapaistev liige, NSVL-i esimese valitsuse liige ning maailma esimene naissuursaadik. Raamat heidab pilgu Kollontai põnevale elule, tema rollile revolutsioonis ja erinevate ajalooliste perioodide mõjule tema elule ja karjäärile.

13,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 13 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Aleksandra Kollontai: Revolutsiooni Valküür annab lugejale võimaluse avastada elu ja tegemised naise poolt, kelle elu oli täis põnevust ja dramaatilisi pöördepunkte. Aleksandra Kollontai (1872–1952) tõusis erakordsest kõrgklassist pärit noorest ja haritud naisest kirglikuks maailmarevolutsiooni ning naiste vabaduste eestvõitlejaks. Ta muutus bolševike partei silmapaistvaks tegelaseks, sai osaks NSVL-i esimesest valitsusest ning kandis rolli maailma esimese naissoost suursaadikuna.

See raamat heidab valgust tema põnevale elule ja karjäärile, paljastades, kuidas Kollontai liikus erinevate rollide ja eluetappide vahel, alates naisõiguste kaitsjast ja revolutsionäärist kuni diplomaadini. Tema elu ja tegemised kajastavad ka olulist osa Venemaa ja NSVL-i ajaloost, eriti naiste võitluses ja poliitikas osalemises.

Kollontai lugu viib lugeja põnevale ajaloolisele teekonnale ja annab sügavama arusaama tema panusest nii revolutsiooni kui ka naiste õiguste edendamisse. Raamat toob esile tema kirglikkuse ja pühendumuse ideedele, mis on jätnud olulise jälje ajalukku ning on inspiratsiooniks ka tänapäeval.

Lisainfo

Kaal 0,675 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 3,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

477

ISBN

9789949407798

Seisukord

Väga hea

Ostukorv