Alasi ja haamri vahel

Alasi ja haamri vahel on Tiit Made kirjutatud raamat, mis uurib 20. sajandi ajaloolisi ja poliitilisi sündmusi Euroopa kontekstis. Autorina, kes on nii majandusteadlane, väliskommentaator, poliitik kui ka ajaloohuviline, püüab Made oma kogemuste ja nägemuste kaudu leida ajaloolist tõde ning valgustada olulisi sündmusi ja nende taustu.

16,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Alasi ja haamri vahel on paeluv teos, mis keskendub 20. sajandi olulistele ajaloolistele ja poliitilistele sündmustele Euroopa mastaabis. Autor Tiit Made, kellel on mitmekülgne taust majandusteadlasena, väliskommentaatorina, poliitikuna ja ajaloohuvilisena, otsib oma kogemuste ja vaadete kaudu ajaloolist tõde ning püüab valgustada sündmusi nende sügavamates kontekstides.

Raamat avab lugejatele 20. sajandi keerulised ja murrangulised sündmused Euroopas ning keskendub eriti nende mõjule Eesti rahvale. See sisaldab analüüsi ja tõlgendusi, mis tuginevad Made enda kogemustele ja nägemustele, tuues esile nii olulised kaotused kui ka rasked kannatused, mis Eesti rahvast sellel tormilisel sajandil tabasid.

Alasi ja haamri vahel pakub lugejatele võimaluse mõista 20. sajandi ajaloolisi sündmusi Euroopas laiemas kontekstis ning avada uksed ajaloolise tõe ja tõlgenduste mitmekesisusesse. See raamat sobib hästi neile, kes soovivad süvendatult mõista Euroopa ajalugu ja selle mõju Eestile.

Lisainfo

Kaal 1,138 kg
Mõõtmed 22 × 15,5 × 5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2007

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

815

ISBN

9789949438105

Seisukord

Hea

Ostukorv