Acts of Violence

Katrina Marino saab Ameerika kuulsaimaks mõrvaohvriks. Lugu uurib tema mõrva, mõrvari tausta ja naabreid, kes pealtvaatajatena ei sekkunud. Raamat uurib ka teiste inimeste elusid, keda see tragöödia mõjutas. “ACTS OF VIOLENCE” on sügavalt mõjutav krimiromaani meistriteos, mis uurib inimlikkust ja moraali.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Katrina Marino on saamas Ameerika kuulsaimaks mõrvaohvriks. See on Katrina lugu ja tema mõrvari lugu. See on ka Katrina naabrite lugu, kes nägid tema mõrva ja ei teinud midagi: hirmunud Vietnami mobilisatsioonisaanu; naine, kes arvab, et on tapnud lapse, ja tema abikaasa, kes riskib kõigega tõe nimel; endine sõdur, kes plaanib enesetappu, ja mees, kes ta päästab.

Ja teised, kelle elu kuritegu puudutab: eakas õpetaja, kelle minevik teda jälitab; amatöörlik väljapressija, kes on just saamas teada, millist tüüpi inimesi ta on ähvardanud; korrumpeerunud politseinik, kes usub, et on Jumala “punane parem käsi”.

Šokeeriv ja kaastundlik, vihane ja haarav, ACTS OF VIOLENCE on laiaulatuslik, kinematograafiline meistriteos, hirmuäratav krimiromaani sarnane teos nagu ükski teine.

Lisainfo

Kaal 0,16 kg
Mõõtmed 17,8 × 11,2 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2010

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

288

ISBN

9780330517379

Seisukord

Hea

Ostukorv