A. H. Tammsaare oma elu tões ja õiguses – Bernhard Linde

“A.H. Tammsaare oma elu tões ja õiguses” on ülimalt väärtuslik raamat, mis pakub ainulaadset ülevaadet Eesti kirjanduse suurkuju Anton Hansen Tammsaare elust ja loomingust. Autor Bernhard Linde, kelle enda nimi on seotud “Noor-Eesti” kirjandusrühmitusega, avab meie jaoks Tammsaare isiku ja tema olulise panuse Eesti kirjandusse.

10,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

“A.H. Tammsaare oma elu tões ja õiguses” on oluline teos, mis toob lugejateni Anton Hansen Tammsaare elu ja loomingut käsitlevad isiklikud mälestused, kirjad ja dokumendid. Autor Bernhard Linde, kes oli ise Noor-Eesti rühmituse asutajaliige ja tuntud literaat, oli ka Tammsaare lähedane sõber ning selle raamatu kaudu saame aimu nende usalduslikust suhtest.

Raamat annab ainulaadse vaatenurga Tammsaare isikule, tema arengule kirjanikuna ja tema panusele Eesti kirjanduses. Bernhard Linde avab Tammsaare elu tões ja õiguses, tuues lugejateni nende kahe suure kirjamehe sõpruse ja mõjutused. See raamat ei ole pelgalt ajalooline dokument, vaid ka emotsionaalne sukeldumine Tammsaare ja Linde maailma.

Lisaks Tammsaarele annab raamat hea ülevaate ka tolleaegsest kultuuri- ja kirjanduselust, mis oli murranguline Eesti kirjanduse jaoks. See raamat on väärtuslik kõigile, kes huvituvad Eesti kirjandusest ja soovivad mõista Tammsaare olulisust selles valdkonnas. Bernhard Linde panus Tammsaare mõistmisele ja tutvustamisele on hindamatu ning seda väärtustab igasugune kirjandushuviline.

Lisainfo

Kaal 0,529 kg
Mõõtmed 21 × 14,5 × 3,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2007

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

392

Sari

ISBN

9789985772270

Ostukorv