22 päeva Hiinas

Erich Moisari teos on haarav reisikiri, mis viib lugeja 1950-ndate Hiina elu-olu, ajaloo, kultuuri- ja kunstielu südamesse. See 148-leheküljeline raamat, rikkalikult illustreeritud fotodega, pakub unikaalset pilguheidet hiina rahvameditsiini minevikku ja olevikku, läbi autori isikliku kogemuse ja tähelepanekute.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300727 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

22 päeva Hiinas : arsti matkamärkmeid koos lühiülevaatega hiina rahvameditsiinist / Erich Moisar

Erich Moisari teos on paeluv reisikiri, mis pakub haruldast sissevaadet Hiina elu-olu, kultuuri ja ajaloo sügavustesse 1950-ndatel aastatel. Raamat, mille on toimetanud F. Tamm, koosneb 148 leheküljest ja on rikastatud autentsete fotodega, mis toovad Hiina ja selle kultuuri lugejale lähemale.

Moisar, kes oli oma reisi ajal arst, jagab väärtuslikke märkmeid ja tähelepanekuid, mis annavad sügavama arusaama hiina rahvameditsiini praktikatest ja filosoofiast. Ta käsitleb mitte ainult meditsiinilisi aspekte, vaid heidab valgust ka Hiina ajaloo, kunsti ja kultuurielu mitmekesisusele.

See teos on palju enamat kui lihtsalt reisikiri; see on detailirohke ja informatiivne ülevaade, mis annab lugejale võimaluse mõista ja kogeda 1950-ndate Hiina elu läbi autori silmade. Moisari kirjeldused on elavad ja kaasahaaravad, pakkudes harivat ja meelelahutuslikku lugemiskogemust.

22 päeva Hiina  on suurepärane teos neile, kes on huvitatud Hiina kultuurist, ajaloost ja rahvameditsiinist. See on ideaalne valik nii reisihuvilistele kui ka ajaloo- ja kultuurihuvilistele, pakkudes unikaalset vaatenurka ühele maailma vanimale ja kõige keerukamale tsivilisatsioonile. Moisari teos on kohustuslik lugemine kõigile, kes soovivad sügavamat arusaama Hiina rikkalikust pärandist ja selle mõjust tänapäeva maailmale.

 

Lisainfo

Kaal 0,192 kg
Mõõtmed 20,5 × 13,5 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1959

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

148

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv