-25%

101 ajaloo suurkuju

raamat, milles tuntud ajaloolane Simon Sebag Montefiore esitleb oma valikut ajaloo mõjukaimatest isikutest. Raamatus käsitletakse erinevate ajastutest ja kultuuridest inimesi, alustades vanast ajast ja ulatudes tänapäeva.

Original price was: 22,00 €.Current price is: 16,50 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

101 ajaloo suurkuju maailmakuulsaid mehi ja naisi

on raamat, milles tuntud ajaloolane Simon Sebag Montefiore esitleb oma valikut ajaloo mõjukaimatest isikutest. Raamatus käsitletakse erinevate ajastutest ja kultuuridest inimesi, alustades vanast ajast ja ulatudes tänapäeva.

Väljapaistvad sõjamehed, kuningannad, riigimehed, spioonid, prohvetid, vallutajad on selles teoses kõrvuti teadlaste, poeetide, maadeavastajate, kunstnike, filosoofide ja näitlejatega. Mõned neist on tuntud kogu maailmas, teised aga vähem tuntud, kuid nende mõju ajaloo käigule on olnud määrav.

Näiteks, raamatus esinevad sellised inimesed nagu Aleksander Suur, Churchill, Muhammad, Mozart, Buddha, Byron, Aristoteles, Elvis, Hannibal ja Hemingway. Nende kangelaste ja kangelannade ühiseks omaduseks on mitte ainult nende erakordne vaprus, ennastsalgavus ja geniaalsus, vaid ka nende ajalooline ja kultuuriline pärand, mis on mõjutanud paljusid järgnevaid põlvkondi.

Raamatusse on lisatud huvitavad ja põhjalikud elulood, mida illustreerivad maalid, fotod ja joonistused. Iga iseloomustuse lõpetab tsitaat kangelase enda kirjatööst või kõnest, mis annab sügavama ülevaate nende mõtteviisist.

Lisaks sellele teosele on Simon Sebag Montefiore kirjutanud ka teisi raamatuid, millest mitmed on tõlgitud eesti keelde, sealhulgas “Potjomkin”, “Stalin: Punase tsaari õukond” ja “Noor Stalin”.

Originaali pealkiri on “101 World Heroes: Great Men and Women for an Unheroic Age”. See raamat on hädavajalik lugemine kõigile ajalooentusiastidele ja neile, kes soovivad saada sügavamat ülevaadet inimestest, kes on kujundanud meie maailma.

Lisainfo

Kaal 1,172 kg
Mõõtmed 25,5 × 20 × 3 cm
Autor

, ,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

320

ISBN

9.78999E+12

Ostukorv