-25%

Wehrmachti rivis

Rolf-Dieter Müller’i teos käsitleb Wehrmacht’i liitlasvägesid ja nende rolli Teises maailmasõjas, rõhutades, et iga kolmas sõdur polnud sakslane. Ta uurib nende sõdurite mitmekesiseid motivatsioone ja osalemist sõjakuritegudes, pakkudes sügavamat pilku ajaloolisse konteksti ja kaasates rohkesti fotosid, kaarte ja dokumente.

Original price was: 26,00 €.Current price is: 19,50 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 19 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Wehrmachti rivis : Hitleri välismaised abilised ristisõjas bolševismi vastu aastatel 1941–1945 / Rolf-Dieter Müller

Teise maailmasõja ajal oli Wehrmacht’i liitlasvägede arv märkimisväärne – alguses 600 000, kuid see kasvas koos paljude vabatahtlikega, mis tähendab, et iga kolmas Saksa sõdur ei olnud sakslane. Hitleri propaganda bolševismi vastu tõmbas ligi paljusid Euroopa nurgataguseid, kaasa arvatud neid, kes soovisid vabaneda Nõukogude mõjusfäärist.

Kahjuks ei piirdunud paljud neist ainult rindel võitlemisega – nad osalesid ka Wehrmachti ja relva-SSi veretuimates kuritegudes. Külma sõja varjudes jätka enamik neist sõdalastest mainimata või neist ei räägitud üldse. Parempoolsete äärmuslaste jaoks olid nad aga kangelased. Rolf-Dieter Müller avab nende võõrsõdurite mitmekesised motivatsioonid, tuginedes uusimatele uurimustele ja dokumentidele.

Lisainfo

Kaal 0,616 kg
Mõõtmed 25 × 17 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2010

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

271

ISBN

9789985666272

Ostukorv