Võnnu lahingu eellugu

Võnnu lahingu eellugu on haarav ajalooline uurimus, mis vaatleb Eesti ajaloo olulisi hetki baltisakslaste perspektiivist. Autor Berend von Nottbeck avab lugejatele uksed minevikku, selgitades sündmusi, mis viisid Võnnu lahingu võiduni ja mõjutasid baltlaste saatust Baltikumis.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Võnnu lahingu eellugu

Berend von Nottbeck, sündinud Tallinnas ja pärit baltisaksa päritolu perekonnast, pakub oma teoses Võnnu lahingu eellugu põhjalikku uurimust, mis annab ainulaadse perspektiivi Eesti ajaloo olulistele sündmustele.

Raamatus analüüsib Nottbeck erapooletult sündmusi, mis olid Võnnu lahingu ja Baltikumi ajaloo seisukohalt murrangulised. Ta ei otsi esivanemate tegudele õigustust ega süüdista neid, vaid annab lugejale üksikasjaliku ja tasakaalustatud pilgu sellele, kuidas need sündmused kujundasid ajalugu.

Võnnu lahingu eellugu”” võimaldab lugejatel mõista nii ajaloolisi sündmusi kui ka nende mõju Eesti ja Baltikumi ajaloole. See raamat pakub rikkalikku ja põhjalikku uurimust, mis avab uksed minevikku, selgitab olulisi hetki ning toob esile erinevate osapoolte perspektiivid ja kaalutlused.

Berend von Nottbecki teos on väärtuslik lugemine kõigile ajaloohuvilistele, kes soovivad süveneda Eesti ajalukku ja mõista selle keerukaid suhteid baltisakslaste ja eestlastega. See on põnev ja hariv uurimus, mis pakub uusi vaatenurki minevikule.

Lisainfo

Kaal 0,31 kg
Mõõtmed 20 × 14 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2009

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

144

ISBN

9.78995E+12

Ostukorv