Viljandimaa mõisad

“Viljandimaa mõisad” on kaunilt illustreeritud raamat, mis tutvustab ligi 60 mõisa Viljandimaa piirkonnas. Autor Valdo Praust toob lugejani nende mõisate ajaloo ja omapära, pakkudes põnevat sissevaadet Viljandimaa rikkalikku mõisapärandisse. Raamat on suurepärane valik kõigile, kes huvituvad ajaloost ja kultuuripärandist ning soovivad avastada Viljandimaa mõisate ilu ja ajalugu.

25,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 25 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

“Viljandimaa mõisad” on põhjalik ja kaunilt illustreeritud raamat, mis viib lugeja põnevale ajaloolisele teekonnale Viljandimaa rikkaliku mõisapärandi juurde. Autor Valdo Praust on koostanud ligi 60 Viljandimaa mõisa üksikasjalikud kirjeldused, tutvustades iga mõisa ajalugu ja omapära.

Viljandimaa mõisad on erakordsed oma arvukate juugend- ja heimatstiilis hoonete poolest, mis iseloomustavad 20. sajandi algust. Lisaks on piirkonnas hinnatud Inglise stiilis mõisahooneid, sealhulgas luksuslikku Olustvere mõisa, mis on üks Eesti parimaid selle stiili näiteid.

Raamatu iga mõisa kirjeldus sisaldab põhjalikku ajaloolist ülevaadet ning seda toetavad vanad fotod, mis aitavad lugejal mõista mõisate rikkalikku minevikku ja tähtsust Viljandimaa ajaloos.

“Viljandimaa mõisad” on mitte ainult mõisapärandi austajatele huvitav lugemine, vaid ka väärtuslik allikas ajaloohuvilistele, kes soovivad süveneda Viljandimaa mõisate rikkalikku ajalukku.

Lisainfo

Kaal 0,668 kg
Mõõtmed 20 × 16,5 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2010

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

279

ISBN

9789985629239

Ostukorv