Viimsete sõnade leksikon

Werner Fuld viib sind põnevale teekonnale kuulsate inimeste viimsete sõnade maailma. “Viimsete sõnade leksikon” paljastab, kuidas inimeste viimased eluhetked võivad olla kurvad, absurdseid ja isegi naljakad, tuues esile inimelu ettearvamatuse ning surma omapära.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400165 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Werner Fuld kutsub sind avastama kuulsate inimeste viimsete sõnade saladusi raamatus “Viimsete sõnade leksikon”. Selles haaravas teoses paljastab autor, kuidas surm võib avada inimestes ootamatuid ja sageli humoorikaid väljendusviise.

Raamat viib lugeja rännakule, kus kuulsate inimeste viimased sõnad annavad aimu nende mõtetest, tunnetest ja huumorist hetkedel, mil elu hakkab vaikselt hääbuma. Kuid Fuld ei piirdu vaid kuulsate klassikutega, vaid uurib ka tavainimeste üllatavaid viimseid sõnu, mis võivad olla täis elutarkust ja inimlikkust.

Kuigi tihti eeldatakse, et kuulsad inimesed peaksid lahkuma sõnadega, mis on sama suursugused kui nende elu, näitab raamat, et surm toob välja inimeste haavatavuse ja inimlikkuse. Viimased sõnad võivad olla kurbad, absurdseid või isegi naljakad ning need panevad meid mõistma, et inimelu on ettearvamatu ning surm toob esile unikaalsed ja ootamatud väljendusviisid.

“Viimsete sõnade leksikon” on kaasakiskuv ja mõtlemapanev raamat, mis annab lugejale võimaluse avastada inimolemise sügavusi ja mõistatusi viimsete sõnade kaudu. See raamat toob esile inimese elu ettearvamatuse ning surma eripära, tuues samas esile huumori ja inimlikkuse isegi kõige raskematel hetkedel. Soetades selle raamatu, saad osa sellest ainulaadsest ja mõtlemapanevast teekonnast kuulsate ja tavainimeste viimsete sõnade maailma.

Lisainfo

Kaal 0,167 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2007

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

143

ISBN

9789985665299

Ostukorv