Vesiratta Talumuuseum

“Vesiratta Talumuuseum” viib lugeja põnevale retkele Eesti talurahvakultuuri ajalukku. Raamat tutvustab Vesiratta Talumuuseumi, mis on üks Eesti olulisemaid talurahvakultuuri säilitajaid, ning avab ajaloolise talu elu ja kultuuri rikkalikke aspekte.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

“Vesiratta Talumuuseum” on põnev raamat, mis avab lugejaile ukse Eesti talurahvakultuuri minevikku. Autor Harri Jõgisalu viib meid põnevale teekonnale Vesiratta Talumuuseumi maailma, mis asub Läänemaal ja on üks Eesti olulisemaid talurahvakultuuri säilitajaid.

Raamat tutvustab üksikasjalikult Vesiratta Talumuuseumi ajalugu, eesmärke ja tegevusi. See muuseum on kui aken minevikku, kus saab näha, kuidas Eesti talurahvas kunagi elas ja tegutses. Lugejad saavad heita pilgu taluhoonetele, tööriistadele, esemetesse, rõivastusele ja igapäevaelule, mis iseloomustavad ajaloolist talurahvakultuuri.

Raamatu põhiosa keskendub muuseumi eksponaatidele ja kollektsioonidele. See sisaldab rikkalikku pildimaterjali, mis toob ellu möödunud aegade talurahva eluolu. Lugejad saavad näha talutoadetailide fotosid, vaadata ajaloolisi tarbeesemeid ja saada aimu, kuidas kõik need elemendid kokku moodustavad Eesti talurahvakultuuri mitmekesise ja rikkaliku pärandi.

“Vesiratta Talumuuseum” raamat on suurepärane võimalus sukelduda Eesti ajalukku ning mõista talurahva eluolu ja kultuuri arengut läbi aegade. See raamat sobib kõigile, kes on huvitatud Eesti ajaloost, kultuurist ja traditsioonidest. Autori põhjalik uurimistöö ja pildimaterjal loovad võimaluse tunda end osana Eesti talurahva loost ning mõista meie rahva pärandi väärtust. “Vesiratta Talumuuseum” on rohkem kui lihtsalt raamat – see on teekond minevikku ja ajalooline aken Eesti talurahvakultuuri maailma.

Lisainfo

Kaal 0,605 kg
Mõõtmed 25 × 17 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

248

ISBN

9985577655

Ostukorv