Varjupaiganaga

“Varjupaiganaga” on südamlik lugu kaheksa-aastasest Ruudust, kes pärast ema surma satub laste varjupaika. Elu varjupaigas toob talle uued väljakutsed ja võimaluse leida perekond, kus ta tunneb end oodatuna. Raamat avab lugejatele lapse vaatenurga nii täiskasvanute kui ka laste maailma ning räägib elutõdedest liigutava huumoriga.

5,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 5 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400266 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

“Varjupaiganaga” on südantsoojendav ja vahvalt kirjutatud raamat, mille keskmes on kaheksa-aastane Ruut. Pärast ema surma leiab Ruut end laste varjupaigast, kus talle avanevad uued võimalused ja väljakutsed. Raamatus käsitletakse olulist teemat, kuidas lapsed saavad hakkama rasketes oludes ja leidlikult kohaneda uute olukordadega.

Raamat räägib sügavate emotsioonide ja huumoriga nii täiskasvanute kui ka laste maailmast ning avab lugejatele lapse vaatepunkti. Ruut kohtub varjupaigas ema Anuga ja tema seitsme lapsega, kellest kaks on temast nooremad ning teised on vanemad poisid. Alguses peab Ruut harjuma suuremate vendadega, kes annavad talle “reeglid” selgeks, kuid ta õpib kiiresti nendega toime tulema.

“Varjupaiganaga” on südamlik lugu perest ja sellest, kuidas Ruut leidb oma koha uues keskkonnas. Raamat tõstab esile perekonna tähtsust ja rõhutab, et pere ei pea tingimata koosnema bioloogilistest liikmetest. Loo kaudu saavad lugejad aimu laste varjupaiga elust ning õpivad mõistma, kuidas erinevad eluolud võivad kujundada inimeste saatusi.

“Varjupaiganaga” on lugemist väärt raamat, mis pakub nii emotsionaalseid hetki kui ka rõõmu ja naeru. Lea Arme kirjutab südamega ja oskab haarata lugejate tähelepanu, tuues esile elu lihtsust ja ilu isegi keerulistes olukordades.

Lisainfo

Kaal 0,193 kg
Mõõtmed 21 × 14,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2010

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

167

Ostukorv