Vana-Rooma ajalugu + 7 eraldi l. kaart – N. A. Maškin

Vana-Rooma ajalugu on N. A. Maškini kirjutatud raamat, mis uurib Vana-Rooma riigi ajalugu, alustades selle tekkimisest, arenemisest kuni selle hukkumiseni. Raamat keskendub antiikmaailma ühe võimsama ja silmapaistvama orjandusliku riigi kujunemisele ja arengule Vahemere piirkonnas.

16,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300467 Kategooria:

Kirjeldus

Vana-Rooma ajalugu on põhjalik teos, mis uurib Vana-Rooma riigi ajalugu alates selle tekkimisest kuni selle languseni. Autor N. A. Maškin vaatleb Vana-Rooma rohkem kui tuhandeaastast ajalugu, mis jaguneb mitmesse epohhi.

Raamat annab lugejatele võimaluse mõista Vana-Rooma orjandusliku ühiskonna ja riigi kujunemist ning arenemist, keskendudes selle kõige väljakujunenumatele ja klassikalistele vormidele. Teos pakub ülevaadet Rooma riigi poliitilisest, sotsiaalsest ja kultuurilisest arengust ning tutvustab olulisi sündmusi ja isikuid Rooma ajaloos.

Vana-Rooma ajalugu on väärtuslik lugemine ajaloohuvilistele ja neile, kes soovivad süveneda antiikmaailma ja Rooma impeeriumi keerulisse ajalukku. Raamat annab põhjaliku ülevaate sellest, kuidas üks maailma võimsamaid riike tekkis, toimis ja lõpuks allakäiku koges.

Lisainfo

Kaal 0,621 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1962

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

480

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv