Valutud muutused

“Valutud muutused” on Eric Abrahamsoni põnev ja praktiline raamat, mis aitab juhtidel ja organisatsioonidel navigeerida läbi muutuste keerulises maailmas. Raamat annab väärtuslikke juhiseid selle kohta, kuidas ületada algatuste üleküllust, organisatsioonilist kaost ja töötajate läbipõlemist ning teha muutused valutumaks ja tõhusamaks.

20,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 20 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400032 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Valutud muutused : kuidas saada juhina üle algatuste üleküllusest, kaosest organisatsioonis ja töötajate läbipõlemisest / Eric Abrahamson

Muutused on pidev osa igast organisatsioonist, kuid nende juhtimine võib olla väljakutsuv ja tihti valulik. Eric Abrahamsoni raamat Valutud muutused pakub juhtidele ja organisatsioonidele vajalikke juhiseid, kuidas muuta muutuste juhtimine tõhusamaks ja vähem valulikuks.

Raamatus käsitletakse mitmeid olulisi teemasid, mis on seotud muutuste juhtimisega. Autor annab nõu, kuidas toime tulla algatuste üleküllusega, mis võib organisatsiooni ülekoormata ja segadusse ajada. Samuti uuritakse organisatsioonilist kaost ja sellest ülesaamist ning töötajate läbipõlemise vältimist muutuste ajal.

Eric Abrahamson kasutab mitmeid praktilisi näiteid ja juhtumeid, et näidata, kuidas organisatsioonid on suutnud muutusi edukalt juhtida. Raamat annab ka mitmeid konkreetsed strateegiaid ja meetodeid, mida juhid saavad kasutada, et teha muutuste juhtimine valutumaks ja tõhusamaks.

Valutud muutused on väärtuslik ressurss kõigile, kes seisavad silmitsi muutustega oma organisatsioonis. See raamat aitab teil paremini mõista, kuidas muutused mõjutavad teie organisatsiooni ja kuidas saate neid paremini juhtida. Eric Abrahamsoni praktilised nõuanded ja juhised aitavad teil teha muutuste juhtimisest valutu ja edukas protsess.

Lisainfo

Kaal 0,36 kg
Mõõtmed 20,8 × 15 × 1,7 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

238

Sari

Ostukorv