Üldine elektrotehnika

Üldine elektrotehnika on kõikehõlmav ja praktiline raamat elektrotehnika valdkonnast, mis on mõeldud erinevatele lugejatele, eriti Tallinna Polütehnilise Instituudi üliõpilastele, kes ei ole elektroonika valdkonnas spetsialiseerunud. See raamat annab põhjaliku ülevaate elektrotehnika alustest, elektrimasinatest, elektrienergia tootmisest ja jaotamisest, tööstuslikust elektroonikast, elektriajamitest, automatiseerimisest, elektritranspordist, elektrotehnoloogiast, elektrokeemiast ja elektersidest.

18,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 18 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Üldine elektrotehnika on kõikehõlmav ja põhjalik teatmik elektrotehnika valdkonnast, mis pakub ülevaadet elektrotehnika põhialustest ja praktilistest rakendustest. Seda raamatut on oluliselt täiendatud ja ümbertöötatud 2. trükk, mis muudab selle veelgi kasulikumaks ja kaasaegsemaks elektrotehnika valdkonna huvilistele.

Raamat algab elektrotehnika aluste käsitlusega, selgitades elektri põhiprintsiipe ja mõisteid, mis on olulised elektrotehnikas orienteerumiseks. Seejärel keskendub raamat erinevatele teemadele, nagu elektrimasinad, elektrienergia tootmine ja jaotamine, tööstuslik elektroonika, elektriajamid ja automatiseerimine, elektritransport, elektrotehnoloogia, elektrokeemia ning elekterside.

Raamatu autorid, sealhulgas H. Esop ja teised, on koostanud põhjaliku sisukorra, mis aitab lugejatel leida vajalikku teavet kiiresti ja tõhusalt. Raamatus on rikkalikult illustreerivaid pilte ja jooniseid, mis aitavad selgitada keerukaid elektrotehnilisi kontseptsioone ning muudavad õppimise lihtsaks ja lõbusaks.

Üldine elektrotehnika on suurepärane õppematerjal elektrotehnika valdkonna tudengitele, eriti neile, kes ei ole elektroonikaga spetsialiseerunud, kuid soovivad saada ülevaadet sellest laiast ja põnevast valdkonnast. Samuti on see kasulik tehnikutele ja inseneridele, kes soovivad oma teadmisi täiendada või meelde tuletada. Raamat on suuremahuline, ulatudes 950 leheküljeni, mis tagab ulatusliku ja sügava ülevaate elektrotehnika teemadest.

Lisainfo

Kaal 1,591 kg
Mõõtmed 27 × 18 × 5 cm
Autor

, ,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1954

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

950

Seisukord

Hea

Ostukorv