-25%

Tundeline teekond Velázquezest Navitrollani

Ants Juske raamat on sügavalt uuriv ja mitmekülgne teos, mis juhib lugeja läbi kunstiteooria, postmodernismi, ajalooliste ülevaadete ja erinevate vaadetega maailma ning Eesti kunstile. Juske ladus ja faktirohke kirjutamisstiil teeb selle raamatu nauditavaks lugemiseks, pakkudes kunsti- ja kultuurihuvilistele võimalust laiendada oma teadmisi ja arusaamist kunstimaailma mitmekesistest aspektidest.

Original price was: 18,00 €.Current price is: 13,50 €.

Availability: 2 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 13 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Tundeline teekond Velázquezest Navitrollani / Ants Juske

Käesoleva raamatu, mille autoriks on ajakirjanik, kunstiteadlane ja kriitik Ants Juske, on rikkalik uurimus kunstimaailmast, mis ulatub teooriast ja kriitikast kuni postmodernismi, ajalooliste ülevaadete ja nii globaalse kui ka Eesti kunsti vaatlusteni. Juske on tuntud oma ladusa kirjutamisstiili ja põhjalike teadmiste poolest, mis võimaldab lugejal süveneda kunsti- ja kultuurivaldkonna mitmekesistesse aspektidesse.

See raamat on jaotatud neljaks osaks, mis käsitlevad erinevaid teemasid ja annavad lugejale võimaluse avastada kunstimaailma sügavamaid tahke. Juske pakub faktirohkeid ja analüütilisi artikleid, mis on kirjutatud arusaadavas ja haaravas keeles, muutes selle teose väärtuslikuks ressursiks nii kunstispetsialistidele kui ka üldisele kunsti- ja kultuurihuvilisele lugejaskonnale.

 

Toimetanud Katre Ligi

Kaane kujundanud Mari Ainso

Lisainfo

Kaal 0,66 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 3,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2012

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

458

Sari

ISBN

9789985774250

Ostukorv