Treimistööd

Aleksandr Ogloblini raamat Treimistööd. I ja II järgu treialitele on põhjalik juhend treialitele ja nendele, kes soovivad omandada oskusi treimistööde valdkonnas. Raamat hõlmab treimistööde põhialuseid, lõikamisprotsessi, treipinkide ehitust ja palju muud.

14,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300439 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Aleksandr Ogloblini Treimistööd. I ja II järgu treialitele on kõikehõlmav juhend treialitele ja nendele, kes soovivad omandada oskusi treimistööde valdkonnas. Raamat käsitleb treimistööde üldisi aspekte, lõikamisprotsessi, lõiketerasid ja treipinkide ehitust.

Raamat annab lugejatele üksikasjaliku ülevaate töödeldavate pindade puhtusest ja täpsusest, mis on treimistööde kvaliteedi seisukohalt oluline. Lisaks sellele hõlmab raamat põhilisi treimistöid, näiteks välispindade töötlemist, aukude puurimist, koonuste ja keermete lõikamist.

Treimistööd. I ja II järgu treialitele ei piirdu ainult põhiliste treimistöödega, vaid tutvustab ka meetodeid treimistööde tootlikkuse suurendamiseks. See on eriti kasulik nendele, kes soovivad oma oskusi täiustada ja muutuda edukaks treialiks.

Raamat on suunatud I ja II järgu treialitele, kes soovivad täiustada oma kvalifikatsiooni ja oskusi. Samuti on see kasulik kutsekoolide õpilastele, kes soovivad õppida treimistööde kunsti ning tootmisõpetuse meistritele, kes soovivad oma õpilastele edasi anda põhjalikke teadmisi treimistööde valdkonnas. Treimistööd. I ja II järgu treialitele on asjakohane ressurss treimistööde maailma süvendamiseks ja mõistmiseks.

Lisainfo

Kaal 0,352 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1970

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

360

Seisukord

Väga hea

Ostukorv