Tööstuselektroonika

,Raamat Tööstuselektroonika autor Izrail Kaganov käsitleb elektroonika valdkonna põhiteemasid, sealhulgas kahe elektroodiga seadiseid, võimendeid, signaaligeneraatoreid, fotoelemente, elektronkiireseadiseid, türistore ja muundamissüsteeme. Iga peatükk selgitab seadiste omadusi ja karakteristikuid ning analüüsib nende töörežiime. Õpik on suunatud elektrotehnika ja energeetika üliõpilastele ning inseneridele ja tehnikutele.

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300286 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Raamat Tööstuselektroonika autor Izrail Kaganov on põhjalik juhend elektroonika valdkonna põhiküsimuste mõistmiseks ja rakendamiseks tööstuses. See raamat hõlmab mitmeid teemasid ja elektroonilisi komponente ning nende kasutamist tööstuskeskkonnas.

Raamatus uuritakse kahe elektroodiga seadiseid ja väikevõimsusalasid, kolme ja enama elektroodiga seadiseid ning võimendeid. Lisaks käsitletakse siinusvõnkumise generaatoreid ja impulsside formeerikuid, fotoelemente ja muid kiirgusindikaatoreid, elektronkiireseadiseid ja nende kasutamist, türistore ning nende rakendusi kommutatsiooniseadmetes ja muundamissüsteemides.

Iga peatükk keskendub konkreetsele teemale ja selgitab seadiste omadusi, elektrilisi karakteristikuid ning analüüsib nende töörežiime ja kasutamist tavalistes lülitustes. Raamat pakub põhjalikku ülevaadet elektroonika põhiprintsiipidest ja nende praktilisest rakendamisest tööstuslikus keskkonnas.

Tööstuselektroonika on suunatud elektrotehnikat ja energeetikat õppivatele üliõpilastele, kuid seda võivad kasutada ka insenerid ja tehnikud, kes soovivad süvendada oma teadmisi elektroonika valdkonnas. Raamat aitab lugejatel mõista elektrooniliste komponentide toimimist ja nende kasutamist tööstuslikes rakendustes.

Lisainfo

Kaal 0,56 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1972

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

508

Seisukord

Hea

Ostukorv