Tiigri tütar

„Tiigri tütar” on Torey Haydeni südantliigutav tõestisündinud lugu eripedagoogi ja tema erivajadustega õpilase vahelisest suhtest. Raamat uurib aitamise ja sekkumise piire ning rõhutab hoolivate ja usaldusväärsete täiskasvanute olulist rolli laste elus, kes tulevad rasketest perekondadest.

5,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400239 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Tiigri tütar / Torey Hayden

„Tiigri tütar” on Torey Haydeni südantliigutav ja mõtlemapanev raamat, mis uurib õpetaja ja erivajadustega õpilase vahelise suhte keerukust ja ilu. See tõestisündinud lugu avab arutelu selle üle, kui palju saab õpetaja aidata last, kelle perekondlik taust on traumeeriv ja kes seisab silmitsi paljude väljakutsetega. Hayden, kes on eripedagoog ja lastepsühholoog, käsitleb oma raamatus olulisi küsimusi, nagu aitamise ja sekkumise piirid ning täiskasvanute rolli olulisus laste elus.

Lugu keskendub lapsele, kelle ema on hüljanud, isa on narkomaan ja kellel pole maailmas peaaegu mingit toetust. Haydeni hooliv lähenemine ja pühendumus aitavad lapsel avastada oma tugevusi ja toime tulla elu raskustega, samas esitab autor küsimuse, kui kaugele peaks õpetaja minema, et aidata lapsel paraneda ja kasvada.

Inglise keelest tõlkinud Tiiu Tammemäe

Toimetanud Ilme Rääk

Kaane kujundanud Mare Kõrtsini

Lisainfo

Kaal 0,414 kg
Mõõtmed 22,5 × 15,5 × 12,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2012

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

261

ISBN

9789985030127

Ostukorv