Thomas More’i elu

“Thomas More’i elu” toob lugejani haarava vaatenurga Inglismaa renessansiaja suurmehele, Thomas More’ile. See raamat viib meid ajas tagasi ja süveneb More’i elu ja mõtete keerukusse ning tema rolli usuliste ja poliitiliste pingealade keskel. See on põneva biograafiline teos, mis avab More’i elu ja ajastu olulisi aspekte.

16,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 16 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

“Thomas More’i elu” on põnev ja põhjalik teos Inglismaa renessansiaja tuntud intellektuaali ja poliitiku, Thomas More’i elust. Autor Peter Ackroyd toob lugejani paeluva biograafilise portree, mis süveneb More’i isiklikku ja professionaalsesse ellu, tuues esile tema mõtted, veendumused ja mõjukuse oma ajal.

Thomas More oli mitmekülgne isiksus, olles õigusteadlane, filosoof, poliitik ja diplomaat. Ta teenis Inglise kuningas Henry VIII valitsuse all ning seisis silmitsi keeruliste poliitiliste ja usulistega küsimustega, mis kujundasid tema ajastu ajalugu. Ackroyd kirjeldab detailselt More’i suhteid võimuladvikuga, tema panust Inglise renessanssi ja humanismi ning tema tuntud teost “Utopiat”, kus ta kujutab ideaalühiskonda.

See raamat pakub lugejale sügavamat arusaama Thomas More’i elust ja ajastust, milles ta elas. Samuti heidab see valgust tema vastuolulistele suhetele kuningas Henry VIII ja tema reformatsiooniga, mis viis lõpuks More’i hukkamiseni. “Thomas More’i elu” on põnev lugemine ajaloohuvilistele ja kõigile, kes soovivad mõista selle silmapaistva mõtleja panust Inglise kultuuripärandisse.

Lisainfo

Kaal 0,639 kg
Mõõtmed 23 × 15 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2004

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

406

ISBN

9985309189

Ostukorv