The Island of DR. Moreau

H.G. Wellsi “Doktor Moreau saar” on ajatu klassika, mis jutustab Edward Prendickist, mehest, kes satub üksikule saarele Lõuna-Meredel. Siin avaneb tal võimalus sukelduda doktor Moreau maailma, kus katsed loodust ja moraali eirata toovad kaasa hirmuäratavaid tagajärgi.

12,50 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

The Island of DR. Moreau / H.G. Wells

“Astuge H.G. Wellsi kirjandusteose “”Doktor Moreau saar”” võluvasse maailma. See klassikaline romaan viib lugejad haaravale seiklusele, mis on täis põnevust, eetilisi dilemmasid ja kõhedust tekitavat uurimust teadusliku ambitsiooni mõjust.

Raamatu keskmes on Edward Prendick, kes leiab end hüljatuna ühel kaugel ja näiliselt paradiislikul saarel Lõuna-Meredel. Ent selle saare idüll peidab endas tumedaid saladusi. Prendick avastab peagi, et saarel tegutseb geeniuslik, kuid tõrges teadlane doktor Moreau, kes viib läbi groteskseid eksperimente, püüdes muuta loomi inimesetaolisteks olenditeks.

Prendicki süvenedes sellesse hirmutavasse maailma saab temast tunnistaja häirivatele muundumistele ja doktor Moreau allakäigule eetilises mõttes. Raamat käsitleb teemasid nagu moraal, inimlikkus ja teadusliku uudishimu kontrollimatu iseloom. Lugejatele jäävad meelde küsimused teaduse katsetamise piiridest ja sellest tulenevatest vastutustest.

H.G. Wellsi kirjutamisviis viib meid mõtlema ja kaasa elama, tõstatades olulisi eetilisi küsimusi, mis on ka tänapäeval aktuaalsed. “”Doktor Moreau saar”” ei ole ainult teadusliku ulme lugu, vaid ka sügav mõtisklus inimese olemusest. See raamat on kohustuslik lugemine neile, kes hindavad kaasahaaravat jutustust, mis paneb proovile meie arusaamise teadusest, moraalist ja meie tegude tagajärgedest.”

Lisainfo

Kaal 0,08 kg
Mõõtmed 20,5 × 12,6 × 0,7 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2016

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

104

Ostukorv