Teraviljakombainide remont

Teraviljakombainide remont on praktiline õpik, mis keskendub teraviljakombainide hooldusele ja remondile. Raamat annab vajalikud teadmised ja juhised kombainide hoolduseks, mis on oluline põllumajandustehnika tõrgeteta toimimise tagamiseks.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300749 Kategooria:

Kirjeldus

Teraviljakombainide remont on praktiline õpik, mis on suunatud põllumajandustehnika huvilistele, eriti neile, kes tegelevad teraviljakombainide hoolduse ja remondiga. Raamatus keskendutakse põhjalikult teraviljakombainide hooldusprotseduuridele ja remondivajadustele, pakkudes praktilisi teadmisi ja juhiseid.

Teraviljakombainid on oluline osa põllumajandustehnikast, mida kasutatakse teravilja ja muude põllukultuuride koristamiseks. Nende sujuv toimimine on oluline saagikuse ja tulu seisukohalt ning selle tagab korrapärane hooldus ja vajadusel remont. Raamat annab ülevaate erinevate teraviljakombainide tüüpidest ja nende komponentidest ning selgitab, kuidas neid korralikult hooldada ja parandada.

Autorid Ivan Markovitš Semenjuk, Ivan Sergejevitš Gontšar ja Vitali Aleksandrovitš Bassargin jagavad oma teadmisi ja kogemusi teraviljakombainide hoolduse ja remondi valdkonnas. Raamatus käsitletakse erinevaid hooldusprotseduure, tõrkeotsingut, remonditöid ja asendusosade valikut. Lisaks on õpikus praktilised näited ja juhised, mis aitavad lugejatel mõista kombainide tehnilisi omadusi ja parandada nende tõrgeteta toimimist.

Teraviljakombainide remont on väärtuslik ressurss nii põllumajandustehnikaga tegelevatele spetsialistidele kui ka õppijatele, kes soovivad omandada teadmisi teraviljakombainide hoolduse ja remondi valdkonnas. See raamat aitab säilitada põllumajandustehnika töövõimekust ja suurendada saagikust, mis omakorda mõjutab põllumajandustootjate tulu.

Lisainfo

Kaal 0,28 kg
Mõõtmed 21 × 13,5 × 1,5 cm
Autor

, ,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1972

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

284

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv