Teoreetiline elektrotehnika

Teoreetiline elektrotehnika on kvaliteetne õpik, mis on mõeldud elektri- ja elektroonikavaldkonnas õppivatele tudengitele ja tehnikumide õpilastele.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300276 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Teoreetiline elektrotehnika on oluline ressurss õpilastele ja tudengitele, kes õpivad elektri- ja elektroonikatehnoloogiat. See raamat on mõeldud eriti elektrotehnika tehnikumide ja teiste erialade õpilastele, et aidata neil mõista elektrotehnika teoreetilisi aluseid ning füüsilisi protsesse, mis toimuvad elektri- ja magnetväljas.

Raamatus selgitatakse põhjalikult elektri- ja magnetväljade olemust ning nende mõju elektriahelatele. See hõlmab nii alalisvoolu- kui vahelduvvooluahelaid ning nende lineaarseid ja mittelineaarseid aspekte. Õpik sisaldab ka olulisi arvutusmeetodeid elektrotehnikas ning tutvustab laboritööde kirjeldusi, mis aitavad õpilastel praktilisi oskusi omandada.

Autorid on rõhutanud õppimist lihtsate näidete ja ülesannetega, muutes keerulised kontseptsioonid arusaadavamaks. See teeb raamatu kasutamise mugavaks ja aitab õpilastel elektrotehnika teoreetilisi aluseid paremini mõista.

Kui olete elektrotehnika õppija või õpetaja ja otsite kvaliteetset õpikut elektrotehnika teooria mõistmiseks, siis on Teoreetiline elektrotehnika teie jaoks väärtuslik õppematerjal.

Lisainfo

Kaal 0,647 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 3,5 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1965

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

670

Seisukord

Hea

Ostukorv