-25%

Taking sides: Clashing views on controversial issues

Raamat Business Ethics and Society: Taking Sides 8. väljaanne annab üliõpilastele ülevaate ettevõtluse eetika kontroversiaalsetest küsimustest. Läbi lugemismaterjalide, mis esindavad juhtivate filosoofide ja ärieksperdide arvamusi, uurib raamat erinevaid vaateid nendele küsimustele, esitades nii poolt kui vastu argumente.

Original price was: 45,00 €.Current price is: 33,75 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 33 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300047 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Raamat Business Ethics and Society: Taking Sides toob lugejateni Ettevõtluse eetika ja ühiskond kaheksanda väljaande, mis on loodud selleks, et tutvustada üliõpilastele ettevõtluse eetika kontroversiaalseid teemasid. Raamatus leiduvad lugemismaterjalid esindavad juhtivate filosoofide ja tunnustatud ärieksperdide seisukohti. Need lugemismaterjalid on struktureeritud nii, et näidata mitmekesiseid vaatenurki keerukatele eetilistele küsimustele, esitades nii poolt kui vastu argumente.

Ärieetika valdkond areneb pidevalt, seetõttu on oluline uurida erinevaid arvamusi ja eetilisi seisukohti. Selle väljaande eesmärk on julgustada kriitilist mõtlemist ja informeeritud otsuste tegemist, andes lugejatele vahendid nende eetiliste vaidluste mõistmiseks ettevõtlusmaailma kontekstis.

Raamat katab mitmesuguseid olulisi teemasid, alates ettevõtete sotsiaalsest vastutusest ja keskkonnaeetikast kuni eetiliste kaalutlusteni turunduses, finantsvaldkonnas ja juhtimises. Kui üliõpilased ja spetsialistid liiguvad eetika ja äri keerukal ristumiskohal, varustab see ressurss neid teadmiste ja arusaamadega, mis on vajalikud nende küsimustega sisukaks tegelemiseks. Business Ethics and Society: Taking Sides soodustab äriareenil eetiliste arutelude hindamist, soodustades mõtestatud arutelu ja eetilist teadlikkust.

Lisainfo

Kaal 0,53 kg
Mõõtmed 23,5 × 15,7 × 1,8 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1998

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

356

Seisukord

Hea

Ostukorv