Susanna ja mina

“Susanna ja mina” on Kerttu Rakke aus ja provokatiivne lugu, mis käsitleb naise olemust ja seksuaalsust kunsti ja disaini maailma taustal. Autor avab lugejatele oma mõtted ja tunded ning kutsub kaasa mõtlema stereotüüpide ja eelarvamuste üle.

12,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300914 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Susanna ja mina / Kertu Rakke

“Susanna ja mina” on julge ja provokatiivne raamat, mille autoriks on Kerttu Rakke. Raamat pakub ausat sissevaadet naise olemusse ja seksuaalsusesse kunsti ja disaini maailma kontekstis. Autor avab oma mõtted ja tunded ausalt ning julgeb käsitleda teemasid, mis tihti jäävad varju või mida ei julgeta avalikult arutada.

Raamatu tsitaadis rõhutab autor, kuidas ühiskond sageli seostab kunsti ja intellektuaalsust aseksuaalsusega ning ei näe naist seksuaalses valguses. Kerttu Rakke soovib sellest stereotüübist lahti murda ja näidata, et naiselikkus ja seksuaalsus ei välista kunsti- ja disainimaailmas edukat tegutsemist.

“Susanna ja mina” kutsub lugejaid mõtlema selle üle, kuidas ühiskond kujundab naise identiteeti ja millised ootused on seotud naise rolliga kunsti- ja disainimaailmas ning laiemalt ühiskonnas. Raamat annab hääl autorile endale ja ka kõigile teistele naistele, kes soovivad rääkida oma loo ja kogemuse seksuaalsusest ning naiselikkusest avameelselt ja ausalt. See on teos, mis paneb mõtlema ja tekitab arutelu olulistel teemadel.

Lisainfo

Kaal 0,264 kg
Mõõtmed 21 × 14 × 2 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2002

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

236

Sari

ISBN

9985786998

Seisukord

Hea

Ostukorv