Siga seebiks

Siga seebiks on praktiline raamat, mis tutvustab traditsioonilisi talutöid ja töövõtteid, mida saab kaasajal rakendada. Autorid Kristel Rattus, Liisi Jääts, Ange Vosman ja Maido Selgmäe annavad ülevaate igapäevastest talutoimingutest ning pakuvad lihtsaid juhiseid nende traditsiooniliste oskuste rakendamiseks.

16,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Siga seebiks: traditsioonilised töövõtted kaasajal

Raamat, mis viib lugeja tagasi ajalukku, et tutvustada traditsioonilisi talutöid ja oskusi, mis olid olulised Eesti talupidamises kuni 19. sajandi viimase veerandini. Autorid Kristel Rattus, Liisi Jääts, Ange Vosman ja Maido Selgmäe jagavad lugejatega põnevat teadmiste pagasit, mis on tänasel päeval endiselt kasulik ja rakendatav.

Raamatu eesmärk on tutvustada igapäevaseid töövõtteid, mis on lihtsad, kuid samas olulised. Autorid keskenduvad oskustele ja talutöödele, mis ei nõua keerukaid eelteadmisi ega haruldasi materjale. Siga seebiks on praktiline juhend, mis annab selgeid juhiseid traditsiooniliste taluoskuste kasutamiseks kaasajal.

Raamatu juurde kuuluvad ka arhiivikirjeldused, fotomaterjalid ja DVD-filmid, mis aitavad lugejatel mõista ja õppida neid traditsioonilisi töövõtteid. See raamat ei ole mitte ainult ajalooline dokument, vaid ka praktiline teejuht, mis aitab säilitada ja edendada traditsioonilisi oskusi kaasaegses maailmas. Siga seebiks pakub väärtuslikku teavet nii ajaloohuvilistele kui ka neile, kes soovivad õppida ja säilitada Eesti talukultuuri rikkalikku pärandit.

Lisainfo

Kaal 0,224 kg
Mõõtmed 30 × 18 × 0,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

41

ISBN

9.78995E+12

Ostukorv