Seksuaalsus

Raamat on põhjalik teos, mis uurib seksuoloogia eri tahke, pakkudes ajakohast teavet ja praktilisi näpunäiteid. See on mõeldud erialaspetsialistidele, nagu seksuaalnõustajad, arstid ja psühholoogid, kuid on ka huvitav ja hariv lugemine kõigile seksuaalsusest huvitatutele.

34,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 34 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Seksuaalsus

On põhjalik teos, mis sukeldub seksuoloogia sügavustesse ja käsitleb teemat mitmekülgselt. Arvestades pidevalt muutuvaid seksuaalkultuuri norme ja väärtusi, pakub raamat ajakohast ja laiaulatuslikku teavet selle kohta, kuidas mõista ja suhestuda inimese seksuaalsusesse.

Lisaks teoreetilisele taustale tugineb raamat ka praktilistele näidetele, tuues esile seksuoloogilised uurimistööd ning kaasaegsed meditsiinilised ja terapeutilised meetodid seksuaalsuse mõistmiseks ja ravimiseks.

Oma sügavuse ja praktilisuse tõttu sobib “Seksuaalsus” ideaalselt erinevatele spetsialistidele, kes töötavad inimese seksuaalsuse valdkonnas, pakkudes neile vajalikke tööriistu ja oskusteavet. Samuti on raamat väärtuslik allikas kõigile, kes soovivad mõista seksuaalsust paremini, olgu selleks isiklik huvi või akadeemiline eesmärk.

Lisainfo

Kaal 0,885 kg
Mõõtmed 25 × 17 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2009

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

460

ISBN

9789985829899

Ostukorv