Savisaar – tujukas mängur

Savisaar – tujukas mängur on haarav teos Eesti poliitika ühe kõige karismaatilisema isiksuse, Edgar Savisaare, elust ja karjäärist. Autor Tuuli Koch viib lugeja läbi Edgar Savisaare elu müstika ja kirgede, paljastades poliitiku isikliku elu varjatud nüansid ja keerulised suhted. Raamat toob esile Savisaare võimujanu, võitluskaaslaste kadumise ja tema truuduse neile, kes on teda toetanud, ning kujutab teda mitmekülgse ja mõistatusliku inimesena.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300564 Kategooria:

Kirjeldus

Savisaar – tujukas mängur on paeluv kirjeldus Eesti poliitika ühe suurkuju, Edgar Savisaare, elust ja karjäärist. Autor Tuuli Koch avab lugejatele Savisaare isikliku elu keerdkäigud, paljastades selle tujukad hetked ja salajased kired.

Edgar Savisaar on alati olnud Eesti poliitikamaastikul müstiline ja võimas isiksus, kes on korduvalt tõusnud ja langenud. Raamat uurib, mis on tema tõelised nõrkused, kas see on võim, või võimust ilmajäämine, või hoopis tema keerulised suhted naistega. See raamat ei keskendu ainult poliitilistele saavutustele, vaid toob esile ka Savisaare isikliku elu varjatud nüansid ja keerulised inimsuhted.

Savisaar on tuntud oma võimujanu ja julgete poliitiliste sammude poolest, kuid samal ajal on ta ka inimene, kes pelgab arste, solvub altvedamiste järel ja vajab armastust ja hoolt. Raamat paljastab tema truuduse nende vastu, kes on teda toetanud tema pika karjääri jooksul.

Savisaar – tujukas mängur on sügavam pilk Edgar Savisaare isiksusesse ja tema keerulisse ellu, paljastades teda mitmekülgsena ja mõistatusliku isiksusena Eesti poliitikas. See raamat on pühendatud inimesele, mitte lihtsalt poliitikule, ning toob esile tema inimlikud nõrkused ja kirged.

Lisainfo

Kaal 0,536 kg
Mõõtmed 22 × 17 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2011

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

188

ISBN

9789949476282

Seisukord

Väga hea

Ostukorv