SAS OPERATSION STORM

Richard Belfieldi ja Roger Cole’i raamat SAS Operation Storm: Nine Men Against Four Hundred räägib ühest vähem tuntud, kuid äärmiselt olulisest lahingust lähiajaloo sõjasündmustes. See on lugu Mirbati lahingust Lõuna-Omaanis 19. juulil 1972, mis oli üks salajasemaid sõdu SAS-i ajaloos. Raamat annab sissevaate selle lahingu sisemusse, mida jutustavad need, kes selles osalesid, ning see määratles kaasaegse maailma kulgu.

22,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 22 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Mirbat, Lõuna-Omaan, 19. juuli 1972 on üks nendest vähe tuntud, kuid äärmiselt olulistest lahingutest, mis on mänginud märkimisväärset rolli kaasaegse maailma kujunemisel. SAS Operation Storm: Nine Men Against Four Hundred on see lugu, mis toob esile selle salajase sõja kangelaslikkuse ja otsustavuse.

Raamat räägib Mirbati lahingust, mis oli üks kõige olulisemaid lahinguid SAS-i ajaloos. Kui SAS oleks Mirbatis kaotanud, oleks Venemaa ja Hiina plaan saavutada kommunistlik tugevus Lähis-Idas edukas olnud, mis oleks toonud kaasa katastroofilised tagajärjed naftahimulisele Läänemaailmale.

Mirbati lahingut pidas ja võitis üheksa SAS-i sõdurit ning samuti umbes sama arv julgeid kohalikke inimesi, sealhulgas mõned, kes olid vaid kümneaastased, olles vähemalt kahekümne viie kordses vähemuses vaenlase vastu. Kuus tundi kestnud võitluses tulistati tuhandeid kuule, rakette, mürske ja granaate, see oli salajase sõja pöördepunkt, mis jäi sündmuste kajastamise varju.

Raamatu autorid, Richard Belfield ja Roger Cole, on intervjuudel kõnelemas igast Mirbati lahingus osalenud SAS-i ellujääjast algusest lõpuni – esmakordne kord, kui igaüks neist on oma kogemusi avaldanud. Samuti on nad rääkinud paljudele teistele ellujääjatele mõlemalt poolt, sealhulgas SAS-i sõduritele, kes ühinesid lahinguga hilisemal etapil, ning mõnedele ülestõusnutele, kes nendega võitlesid.

SAS Operation Storm on klassikaline lugu julgusest võimatute tingimuste vastu – minut minutilt, kuul kuuli haaval. See raamat pakub haaravaid ja pingelisi hetki ning annab lugejale võimaluse mõista lahingute, otsuste ja taktikate keerukust selles karmis ja salajases sõjas.

Lisainfo

Kaal 0,566 kg
Mõõtmed 24 × 16 × 3 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2011

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

302

ISBN

9.78144E+12

Seisukord

Väga hea

Ostukorv