Raadioseadmed

Autor Juhan Elgase raamat Raadioseadmed; Madalsagedusvõimendid; Raadiovastuvõtjad; Toiteseadmed on kõikehõlmav juhend elektroonika ja raadiotehnoloogia valdkonnas. See raamat pakub põhjalikku teavet raadioseadmete, madalsagedusvõimendite, raadiovastuvõtjate ja toiteseadmete kohta.

14,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 14 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300424 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Juhan Elgase Raadioseadmed; Madalsagedusvõimendid; Raadiovastuvõtjad; Toiteseadmed on kõikehõlmav juhend elektroonika ja raadiotehnoloogia valdkonnas. Raamat hõlmab mitut olulist teemat, sealhulgas raadioseadmeid, madalsagedusvõimendeid, raadiovastuvõtjaid ja toiteseadmeid.

Raadiotehnoloogia on alati olnud põnev valdkond, ja see raamat aitab lugejatel mõista selle keerukust ning kuidas raadioseadmed ja madalsagedusvõimendid töötavad. Raadiovastuvõtjate osas annab raamat teadmisi selle kohta, kuidas raadiosignaale vastu võetakse ja töödeldakse.

Lisaks hõlmab raamat ka toiteseadmeid, mis on olulised elektriseadmete toimimiseks, pakkudes elektrilist energiat. See osa raamatust annab põhjaliku ülevaate erinevatest toiteseadmete tüüpidest ja nende kasutamisest elektroonikaseadmetes.

Raadioseadmed; Madalsagedusvõimendid; Raadiovastuvõtjad; Toiteseadmed on suurepärane ressurss nii elektroonikahuvilistele kui ka neile, kes soovivad süvendada oma teadmisi raadiotehnoloogia ja elektroonika valdkonnas. Autor Juhan Elgas annab lugejatele põhjaliku arusaama nendest teemadest, aidates neil paremini mõista elektroonikaseadmete ja raadiotehnoloogia toimimist.

Lisainfo

Kaal 1,403 kg
Mõõtmed 28 × 20 × 4,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1953

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

668

Seisukord

Hea

Ostukorv