Raadiolülitused

Raadiolülitused on praktiline raamat, mis tutvustab raadiotehnikat, filtreid, võnkeringe, võimendeid, generaatoreid ja digitaallülitusi. Raamat keskendub ringhäälingu vastuvõtjate, helisagedusvõimendite, kõlarite ja toiteseadmete tööpõhimõtetele ning pakub ligi 1000 skeemi ja diagrammi.

20,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300434 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Lembit Abo raamat Raadiolülitused on väärtuslik ressurss kõigile, kes on huvitatud raadiotehnikast ja elektroonikast. See praktiline raamat tutvustab filtreid, võnkeringe, võimendeid, generaatoreid ja digitaallülitusi, selgitades nende põhiomadusi ja arvutamise aluseid.

Raamat keskendub eriti ringhäälingu vastuvõtjate, helisagedusvõimendite, kõlarite ja toiteseadmete tööpõhimõtetele ning annab üksikasjalikud kirjeldused nende lülituste kohta. Lisaks on raamatus rohkelt skeeme ja diagramme, mis aitavad lugejatel mõista elektroonikaseadmete toimimise põhimõtteid.

Raadiolülitused on suunatud eelkõige amatöörraadiokonstruktoritele, kuid see võib olla kasulik ka neile, kes õpivad raadiotehnikat või kellel on huvi elektroonikaseadmete kavandamise, valmistamise ja kasutamise vastu. Raamat pakub põhjalikku ülevaadet raadiotehnikast ning aitab lugejatel omandada praktilisi oskusi elektroonikavaldkonnas.

Lisainfo

Kaal 0,594 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 3 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1990

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

543

Seisukord

Väga hea

Ostukorv