Puutöö illustreeritud käsiraamat

Puutöö. Illustreeritud käsiraamat on põhjalik teejuht kõigile, kes soovivad omandada puutööoskusi. Raamat sisaldab üle 2300 värvilise foto ja diagrammi ning käsitleb 260 erinevat tehnikat lihtsate kavandite abil. Lisaks pakub see ülevaadet erinevatest puiduliikidest, töövahenditest ja ohutusnõuetest.

50,00 

Laost otsas

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300035 Kategooria:

Kirjeldus

Puutöö. Illustreeritud käsiraamat on tõeline varakamber puutöö armastajatele ja kõigile, kes soovivad omandada puidutöötamise oskusi. See põhjalikult illustreeritud raamat juhendab sind läbi mitmesuguste puutöötehnikate, kasutades üle 2300 värvilise foto ja diagrammi, et muuta õppimine lihtsaks ja lõbusaks.

Raamat annab ülevaate erinevatest puiduliikidest ja nende omadustest ning selgitab, kuidas valida, osta ja säilitada sobivat puitu oma projektide jaoks. Lisaks saadavale teabele puitmaterjalide kohta pakub see käsiraamat ka põhjalikku kataloogi elektrilistest ja käsitööriistadest, mis on vajalikud puutöö tegemiseks. See hõlmab ka materjale ja töövarustust, mis on olulised tulemuste saavutamiseks.

Raamat ei piirdu ainult tehniliste juhiste ja teabega, vaid annab ka praktilisi näpunäiteid oma töökoja loomiseks ja ohutuks töötamiseks. Olenemata sellest, kas oled algaja puutööline või kogenud käsitööline, pakub see raamat sulle väärtuslikke juhiseid ja inspiratsiooni erinevate puutööprojektide elluviimiseks. Puutöö kunst on käeulatuses koos selle käsiraamatuga, mis aitab sul arendada oma oskusi ja luua kauneid puidutöid.

NB! Toote seljal alumine külg esikaanel väikse rebendiga ja raamatu sisse kirjutatud pühendus.

Lisainfo

Kaal 1,42 kg
Mõõtmed 23 × 17,6 × 3,8 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2009

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

512

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv