Programmeerimise alused: õpik

Rein Jürgensoni raamat “Programmeerimise alused” on mõeldud programmeerimise algkursuse õppijatele, eriti informaatika eriala tudengitele. Raamat käsitleb programmeerimise põhialuseid, kasutades peamise programmeerimiskeelena Borland Pascal 7.0.

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300927 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Programmeerimise alused: õpik / Rein Jürgenson

“Programmeerimise alused” on Rein Jürgensoni poolt kirjutatud raamat, mis on mõeldud programmeerimise algkursuse õppijatele, eriti neile, kes õpivad informaatikat. Raamat sisaldab põhjalikku materjali, mis on mõeldud lihtsalt omandatavaks ja arusaadavaks ka neile, kes pole varem programmeerimisega kokku puutunud.

Raamat keskendub programmeerimise põhialustele ning kasutab Borland Pascal 7.0 keelt baaskeelena. Autor selgitab lihtsate näidete ja selgete selgituste abil, kuidas koostada ja mõista programme ning kasutada programmeerimiskeele vahendeid.

Teemade hulka kuuluvad lihtsamad keelevahendid, mis on vajalikud programmeerimiseks, ning raamat annab õppijatele aluse programmeerimisoskuste arendamiseks. See võib olla kasulik õpik informaatika eriala üliõpilastele, kes soovivad omandada programmeerimise alused ning alustada oma teekonda programmeerimismaailmas.

Lisainfo

Kaal 0,123 kg
Mõõtmed 21 × 15 × 0,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2001

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

88

Sari

ISBN

9985592506

Seisukord

Hea

Ostukorv