Prantsuse maalikunst IX-XIX Sajandini

Prantsuse maalikunst IX-XIX sajandini on haarav teos, mis viib lugeja põnevale teekonnale Prantsuse kunstiajaloo läbi sajandite. Autor Aino Kartna käsitleb põhjalikult Prantsuse maalikunsti arengut alates varasest keskajast kuni XIX sajandini, tuues esile olulised kunstivoolud ja kunstnikud.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Prantsuse maalikunst IX-XIX sajandini on kaasahaarav ja informatiivne raamat, mis annab ülevaate Prantsuse kunsti rikkalikust ajaloost. Autor Aino Kartna uurib põhjalikult Prantsuse maalikunsti erinevaid perioode, alustades varasest keskajast ja lõpetades XIX sajandiga.

Raamat keskendub nii kunstivooludele kui ka olulistele kunstnikele, tuues esile nende panuse Prantsuse kunstipärandisse. Lugejad saavad avastada romaani, gootika, rokokoo, klassitsismi ja paljusid teisi kunstistiile, mis on mõjutanud Prantsuse maalikunsti arengut.

Autor viib lugejad kaasahaaravale teekonnale Prantsuse kunstiajaloo erinevatesse etappidesse. Teos tutvustab kuulsaid kunstnikke nagu Jean Fouquet, Claude Lorrain, Jacques Louis David ja paljud teised. Samuti käsitletakse Prantsuse kunsti seoseid Euroopa kunstiga ja selle mõju teistele maadele.

Prantsuse maalikunst IX-XIX sajandini on suurepärane raamat kunstiajaloo armastajatele, ajaloolastele ja kultuurihuvilistele. Autori põhjalikud uurimused ja kirg kunsti vastu kajastuvad selgelt raamatu lehekülgedel, muutes selle väärtuslikuks lisandiks kunstiajaloo kirjanduses. Raamat annab lugejatele sügava arusaama Prantsuse maalikunsti rikkast pärandist ning inspireerib avastama uusi kunstiväljendeid ja kunstnikke.

Lisainfo

Kaal 0,673 kg
Mõõtmed 22,5 × 17,5 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1991

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

256

Seisukord

Väga hea

Ostukorv