Praktilisi küsimusi aianduses ja mesinduses 4

Praktilisi küsimusi aianduses ja mesinduses on kogumik, mis toob lugejateni viimase aja uuringuid ja uurimistöid nendes valdkondades. Raamat annab praktilisi teadmisi ja näpunäiteid aianduse ja mesinduse huvilistele.

9,50 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 9 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300320 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Praktilisi küsimusi aianduses ja mesinduses on kogumik, mis on mõeldud kõigile aianduse ja mesindusega seotud teemade huvilistele. Raamat tutvustab lugejatele viimastel aastatel läbi viidud uurimistöid ja uuringuid nendes valdkondades, tuues esile praktilised teadmised ja näpunäited.

Aiandus on oluline valdkond, mis puudutab nii professionaalseid aednikke kui ka koduaednikke. Raamat keskendub aianduse praktilistele aspektidele, pakkudes teavet näiteks taimede kasvatamise, haiguste tõrje ja aiakujunduse kohta. Aianduse uurimistööd ja uuringud on viinud uute tehnoloogiate ja meetoditeni, mida raamat käsitleb.

Mesindus on teine oluline teema raamatus, mis uurib mesilaste ja mee tootmise aspekte. Mesindus on mitmekülgne valdkond, mis hõlmab kõike alates mesilasperede hooldamisest kuni mee korjamise ja tarbimiseni. Raamat toob lugejate ette kaasaegsed teadmised mesindusest ja selle praktilistest rakendustest.

Praktilisi küsimusi aianduses ja mesinduses on kasulik lugemine kõigile, kes tegelevad aianduse ja mesindusega, olenemata sellest, kas nad on kogenud spetsialistid või algajad huvilised. Raamat aitab lugejatel mõista nende valdkondade viimaseid arenguid ja saada kasulikke nõuandeid oma tegevuse parandamiseks. See on väärtuslik ressurss kõigile, kes soovivad oma aiandus- ja mesindushuvialasid laiendada ja täiendada.

Lisainfo

Kaal 0,164 kg
Mõõtmed 22 × 14 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

1960

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

143

Seisukord

Väga hea

Ostukorv