Põlvili elumeres 2

“Avasta põneva lugude triloogia teine raamat, mis viib sind Jaanuse, Korsani pere noorima liikme, seiklustest osa saama. Ta astub linnas kutsekooli elektrikuks õppima, kuid sellega algavad uued väljakutsed ja põnevad seiklused, mis panevad teda iseseisvalt eluga toime tulema. Raamat, mis kõnetab kõiki seiklus- ja arengulugude huvilisi.”

3,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 3 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 400262 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Tere tulemast põneva lugude triloogia teise raamatu maailma, kus sa saad jätkata oma teekonda koos Jaanuse, Korsani pere noorima liikmega, kes asub linnas kutsekoolis elektriku ametit õppima. Selle raamatu lehekülgedel saad osa tema põnevatest seiklustest ja arengust, mis muudavad ta elu põhjalikult.

Jaanus on kaugel kodust, uues keskkonnas, ja peab hakkama iseseisvalt linnas eluga toime tulema. Kuigi ta ei ole mingi nohik, toovad uued väljakutsed ja vanema grupi poisid tema ellu mõnikord raskusi ja ootamatuid pöördeid. Raamat viib sind läbi Jaanuse koolitee, kus tal tuleb ületada õppimisega seotud väljakutsed ja lahendada elektrikuks saamisega seotud mõistatused.

Kooli edukalt läbides seisab Jaanusel ees veel suurem katsumus – kolmeaastane kohustuslik sõjaväeelu. See osa tema elust toob kaasa uued seiklused, sõprused ja proovikivid, mis muudavad Jaanuse elu ja kujundavad temast tugevama ja elukogenuma inimese.

See raamat on ideaalne neile, kes armastavad jälgida peategelaste arengut ja seiklusi, samuti kõigile seikluslugude huvilistele. Läbi Jaanuse seikluste ja katsumuste saad osa tema arengust noorest mehest, kes õpib elu karmides tingimustes, kohtub uute inimestega ja avastab oma tugevad küljed.

Kui soovid kogeda põnevust, emotsioone ja jälgida noore mehe teekonda täiskasvanuks, siis on see raamat just sinu jaoks. Ära lase võimalust käest libiseda ja astu sisse Jaanuse põnevatele seiklustele.

Lisainfo

Kaal 0,3 kg
Mõõtmed 21 × 14,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2007

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

263

ISBN

9789949421565

Ostukorv