Pilk teaduse- ja tehnikamaailma

Pilk Teaduse- ja Tehnikamaailma pakub gümnaasiumi füüsikakursusele täiendavat materjali, kogudes artikleid erinevatel füüsikaalastel teemadel. Need lühiartiklid on liigitatud vastavalt gümnaasiumi füüsikakursuse põhiteemadele, pakkudes ka põhikooli õpilastele arusaadavaid lugemisnuppe.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Pilk teaduse- ja tehnikamaailma : täiendav materjal gümnaasiumi füüsikakursusele / Venda Paju

Teadus on põnev ja avastusrohke maailm ning Venda Paju teos Pilk Teaduse- ja Tehnikamaailma toob selle põneva maailma gümnaasiumi füüsikakursusele täiendava materjalina. Raamat sisaldab hulgaliselt lühiartikleid, mis on kokku pandud teadusajakirjades ja ajalehtede teadusrubriikides avaldatud materjalidest, katta laia spektrit füüsika valdkonnast.

Koostatud artiklid on hoolikalt liigitatud vastavalt gümnaasiumi füüsikakursuse peamistele teemadele, pakkudes lugemismaterjali ja täiendavat selgitust õpilastele. Kuna füüsika on tihti seotud mitme valdkonnaga, siis võib artiklite teemade liigitus olla mõnevõrra tinglik, kuid see võimaldab lugejal paremini leida huvi pakkuvat teavet.

Energiaallikad. Energia tootmine ja tarbimine on üks eraldi esile toodud teemasid, mille käsitlemine annab põhjaliku ülevaate energia olemusest ja selle kasutamisest. Raamat sisaldab ka arvandmeid, mis mitmekesistavad õppematerjali ning võimaldavad koostada erinevaid füüsikaülesandeid.

Venda Paju teos ei ole ainult gümnaasiumi õpilastele suunatud, vaid paljud artiklid on arusaadavad ka põhikooli tasemel. See teeb raamatust mitmekülgse abivahendi õpetajatele ja õpilastele, pakkudes sügavamat arusaamist füüsika valdkonnast ning lisades uut ja huvitavat infot füüsikamaailma kohta.

Lisainfo

Kaal 0,2 kg
Mõõtmed 23,5 × 16,5 × 0,7 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2005

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

111

Sari

ISBN

9985016599

Seisukord

Väga hea

Ostukorv