Piirideta mässaja

Avasta Marc Vachoni hämmastav elulugu raamatus “Piirideta Mässaja,” kus autorid Marc Vachon ja Francois Bugingo räägivad tema lapsepõlvest, kokkupuutest kuritegeliku maailmaga ja tema teekonnast Piirideta Arstide organisatsiooni kaudu. Raamat pakub vaatenurka humanitaarabi andmisele ja selle kriitikale, eriti seoses Iraagi missiooniga.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Raamat “Piirideta Mässaja,” mille autorid on Marc Vachon ja Francois Bugingo, on haarav elulugu mehest, kes läbis elus mitmeid keerulisi ja vapustavaid etappe ning muutus tuntud humanitaarabi aktivistiks. Marc Vachoni lugu algab tema lapsepõlvest, kus ta koges hüljatust, hoolimatust ja isegi vägivalda.

Pärast kokkupuudet uimastite ja kuritegeliku maailmaga leidis Vachon oma tee organisatsiooni Piirideta Arstid juurde, kus temast sai “võimatute missioonide” korraldaja. See organisatsioon tegeles humanitaarabi pakkumisega kriisipiirkondades ja oli tuntud oma julge lähenemise poolest. Vachon võttis sellel teekonnal endale olulise rolli ning sellest sai tema elu ja missioon.

Vachonil oli hävitav hinnang traditsioonilisele humanitaarabi andmise viisile, eriti seoses Iraagi missiooniga, ja ta tõstatas avalikkuse teadlikkust humanitaarabi süsteemi kohta tervikuna. Ta muutus tuntud mässajaks ja kriitikuks, kes julges seista vastu süsteemile, mis vajas reformimist.

See raamat ei ole lihtsalt elulugu, vaid ka mõtlemapanev kajastus humanitaarabi andmise keerukusest ja väljakutsetest. See annab lugejatele võimaluse mõista inimese tahtejõudu, otsusekindlust ja soovi muuta maailma paremaks kohaks. Marc Vachon on inspireeriv näide sellest, kuidas üks inimene võib oma eluga märkimisväärset muutust tuua ja teistele eeskujuks olla. “Piirideta Mässaja” on raamat, mis paneb mõtlema humanitaarabi andmise süsteemi ja selle rolli üle tänapäeva maailmas ning rõhutab üksikisiku jõudu tuua muutusi.

Lisainfo

Kaal 0,443 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

319

Sari

ISBN

9789949143955

Ostukorv