Orgaanilised polümeerid

Heiki Timotheus, Olavi Loog ja Jaak Järvi raamat Orgaanilised Polümeerid pakub põhjalikku ülevaadet polümeeride keemiast ning nende tähtsusest tänapäeva ühiskonnas. Raamatus käsitletakse polümeeride olemust, nende keemilisi ja füüsikalisi omadusi, tootmisprotsesse ning nende keskkonnamõju ja taaskasutamist. See on väärtuslik ressurss nii õpilastele, õpetajatele kui ka teadlastele, kes soovivad mõista polümeeride rolli meie igapäevaelus ja nende keemilist struktuuri.

13,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 13 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Orgaanilised polümeerid : õpik kõrgkoolidele 2012 / Olavi Loog

Polümeerid on tänapäeva ühiskonnas laialdaselt kasutatavad materjalid, mis on saavutanud lahutamatu koha meie igapäevaelus. Need mitmekülgsed ühendid on osa erinevatest toodetest, alates plastikust ja kummist kuni kiudaineteni, mida kasutatakse tekstiilides. Orgaanilised Polümeerid on raamat, mis pakub sügavat ülevaadet nendest olulistest materjalidest.

Autorid Heiki Timotheus, Olavi Loog ja Jaak Järv viivad lugeja põnevale teekonnale polümeeride keemiasse, avades nende olemuse ja ehituse. Raamatus käsitletakse laia valikut teemasid, alates polümeeride keemilisest struktuurist ja omadustest kuni nende tootmisprotsesside ja kasutusvaldkondadeni.

Üks raamatu rõhuasetusi on keskkonnamõju ja jätkusuutlikkus, tuues esile polümeeride rolli meie looduses. Autorid selgitavad ka, kuidas polümeere saab taaskasutada ja ringlusse võtta, et vähendada nende negatiivset mõju keskkonnale.

Heiki Timotheus, Olavi Loog ja Jaak Järvi raamat Orgaanilised Polümeerid on väärtuslik ressurss õpilastele, õpetajatele ja teadlastele, kes soovivad sügavamalt mõista polümeeride rolli meie igapäevaelus ja nende keemilist struktuuri. See pakub põhjalikku ja kaasaegset ülevaadet polümeeride keemiast ning näitab nende olulisust tänapäeva ühiskonnas.

Lisainfo

Kaal 0,56 kg
Mõõtmed 24,8 × 16,8 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2012

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

277

Ostukorv