Ööviiulid

Ira Lemberi kaasahaarav romaan Ööviiulid on kolmas osa triloogiast, kuid pakub nauditavat lugemiselamust ka iseseisvalt. Jälgides peategelase Irmeli uut elu koos abikaasa ja pojaga, avanevad lugejale uued väljakutsed ning minevikust pärit varjud. Ootamatu sündmus viib Irmeli Prantsusmaa Vahemere rannikule, kus ta kogeb midagi suurt, müstilist ja elu muutvat. Ööviiulid avab uksed kaunile ja mõtisklevale lugu, mis kannab lugejat mineviku ja oleviku piiridel.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300587 Kategooriad: , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Ira Lemberi haarav romaan Ööviiulid on kolmas osa triloogiast, mis sisaldab ka teoseid Kummuli Kuu ja Must ratsanik. Kuigi see moodustab triloogiast osa, võib Ööviiuleid nautida ka iseseisva teosena.

Peategelane Irmel on astunud abieluranda oma ülemuse Gerriga, alustades uut elu kauni mereäärses majas koos nende pojaga. Uus kodu toob kaasa uued väljakutsed ja probleemid, neelates Irmeli täielikult uude ellu ning jättes vähem aega minevikule mõtlemiseks. Ometi ei suuda ta päriselt lahti lasta oma hommikumaa minevikust, mis endiselt teda varjutab.

Romaan võtab ootamatu pöörde, kui Irmel sõidab äkitselt Prantsusmaa Vahemere rannikule. Seal kogeb ta midagi suurt, salapärast ja müstilist, mis avab elu hoopis uues valguses. Vahemere ranniku võludes saab Irmeli hing osaks elamustest, mis panevad teda nägema maailma teise nurga alt.

Ira Lemberi Ööviiulid kujutab endast haaravat lugemist, mis viib lugeja kaunile ja mõtisklevale rännakule mineviku ja oleviku vahel, avades samal ajal uksi saladuslikule ja imelisele maailmale.

Lisainfo

Kaal 0,204 kg
Mõõtmed 20,5 × 14,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2008

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

174

ISBN

9789985987940

Seisukord

Hea

Ostukorv