Ökoloogiaraamat

Hakan Pleijeli Ökoloogiaraamat: Sissejuhatus ökoloogia alustesse pakub lugejatele põhjaliku ülevaate kaasaegsetest ökoloogia põhimõtetest ja looduse toimimisest. See lihtsasti mõistetav raamat juhatab lugejad looduse põnevasse maailma, kus uuritakse kliima muutusi, populatsioonide dünaamikat ja loomade omavahelist võistlust.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300543 Kategooriad: , , ,

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Hakan Pleijeli Ökoloogiaraamat on haarav ja informatiivne teejuht ökoloogia põnevatesse alustesse. See raamat annab lugejatele võimaluse sügavamalt mõista looduse keerukust ja pidevat muutumist ning tutvuda kaasaegsete ökoloogiliste põhimõtetega.

Autor, Rootsi teadlane ja bioloog Hakan Pleijel, on kokku võtnud kaasaegsed ökoloogilised teadmised ning esitab need lihtsal ja arusaadaval viisil. Raamat uurib loodust kui pidevalt muutuvat süsteemi, kus kliima muutub, populatsioonid kasvavad või kahanevad ning loomad konkureerivad omavahel.

Ökoloogiaraamat annab ülevaate ökoloogia põhiprintsiipidest, selgitab, kuidas erinevad liigid ja ökosüsteemid omavahel suhtlevad ning mõjutavad üksteist. Raamat käsitleb ka inimese mõju loodusele ja keskkonnakaitse tähtsust.

Mis teeb sellest raamatust erilise, on selle lihtsus ja kergesti mõistetav keel. Igaühel, olenemata eelnevast taustast ökoloogias, on võimalus mõista ökosüsteemide keerukust ja looduse ilu. Ökoloogiaraamat innustab lugejaid mõtlema jätkusuutliku eluviisi ja keskkonnasõbralike valikute üle.

Olenemata sellest, kas olete juba ökoloogia entusiast või soovite lihtsalt rohkem teada saada maailma imelistest ökoloogilistest seostest, pakub see raamat teile põhjaliku ja haarava ülevaate ökoloogia alustest. Laske end viia looduse saladustesse ja avastage selle unikaalne ilu!

Lisainfo

Kaal 0,345 kg
Mõõtmed 25 × 18 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1993

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

95

ISBN

9985801024

Seisukord

Väga hea

Ostukorv