Naiste ja laste riiete konstrueerimine

Hermine Metusala raamat Naiste ja laste riiete konstrueerimine on praktiline juhend õmblemishuvilistele, kes soovivad õppida naiste ja laste rõivaste lõigete konstrueerimist. Raamat koosneb neljast osast, mis hõlmavad kõike alates mõõtude võtmisest kuni valmis rõivaste loomiseni, sealhulgas ülerõivaste, kleitide, pluuside, pükste ja seelikute konstrueerimist.

15,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 15 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300746 Kategooria:

Kirjeldus

Hermine Metusala raamat Naiste ja laste riiete konstrueerimine on väärtuslik juhend kõigile, kes soovivad õppida rõivaste konstrueerimise kunsti. Raamat on jaotatud neljaks osaks, mis käsitlevad naiste ja laste rõivaste lõigete konstrueerimist ning annavad üksikasjalikud juhised, alustades mõõtude võtmisest kuni proportsionaal-arvestusliku meetodi kasutamiseni.

I osa on sissejuhatus, mis selgitab mõõtude võtmise tehnikat individuaaltootmises, aidates lugejal mõista mõõtude tähtsust ja nende täpset võtmist.

II osa keskendub naiste üleriiete konstrueerimisele, hõlmates kõike alates aluslõikest kuni moekohaste ülerõivasteni.

III osa käsitleb naiste kleitide, pluuside, seelikute ja pükste konstrueerimist, andes selged juhised igat tüüpi rõivaste loomiseks.

IV osa uurib laste riiete konstrueerimist, pakkudes samuti põhjalikke juhiseid, kuidas luua sobivaid rõivaid lastele.

Kõigis osades on iga konstruktsioon esitatud algselt kuni lõpliku moekohase versioonini, mis muudab õmblemise lihtsaks ja kättesaadavaks igale huvilisele. Raamat on kasulik käsiraamat õmblemisala töötajatele ja väärtuslik õpik neile, kes õpivad õmblemise eriala. Samuti sobib see kõigile, kes on huvitatud rõivaste valmistamisest ja soovivad arendada oma oskusi selles valdkonnas. Naiste ja laste riiete konstrueerimine on praktiline teejuht, mis aitab teil luua kauneid ja sobivaid rõivaid ise või teiste jaoks.

Lisainfo

Kaal 0,66 kg
Mõõtmed 23 × 18 × 2,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1959

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

408

Seisukord

Rahuldav

Ostukorv