Mitte ainult hõlmikpuu

“Andres Tarand. Mitte ainult hõlmikpuu” on raamat, mis käsitleb Eesti poliitiku, teadlase ja looduseuurija Andres Tarandi erinevaid aspekte ning sisaldab tema poliitilisi artikleid ja esinemisi. Raamatus on kombineeritud Tarandi poliitilised mõtted ja teaduslikud huvid.

6,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

“Andres Tarand. Mitte ainult hõlmikpuu” on raamat, mis tutvustab Eesti poliitiku, teadlase ja looduseuurija Andres Tarandi mitmekülgset tegevust ja mõtteid. Andres Tarand on tuntud poliitikuna, kes on olnud Eesti peaminister ja presidendikandidaat. Samuti on ta teadlane, kes on uurinud loodust ja talvitanud lõunapoolusel.

Raamatus käsitletakse Andres Tarandi poliitilisi artikleid ja esinemisi, mis on seotud erinevate päevakajaliste teemadega. Lisaks poliitilistele aspektidele on raamatus ka teaduslikud artiklid ja mõtted, mis peegeldavad Tarandi huvi looduse ja keskkonna vastu. Need kaks valdkonda, poliitika ja teadus, moodustavad tema elus olulise osa ning raamat annab ülevaate nende kahe valdkonna omavahelistest seostest.

Raamatus kajastatakse ka Tarandi isikupärast stiili ja mõtteid, ning tema juhtlauseks on “kõik on seotud kõigega”, mis peegeldab tema arusaama maailma ja selle seostest. Raamat pakub lugejatele võimaluse paremini mõista Andres Tarandi mitmekülgset tegevust ning tema panust Eesti ühiskonda ja keskkonnakaitse valdkonda.

Lisainfo

Kaal 0,364 kg
Mõõtmed 21,5 × 15 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2004

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

197

ISBN

9985771192

Ostukorv