Mitme näo ja nimega

Mitme näo ja nimega on haarav dokumentaalteos, mis uurib Arthur Hamani reetmistööd meie rahvuskaaslaste seas. Raamat visandab ajaloolise tausta ja valgustab seni vastuseta jäänud küsimusi selle salapärase episoodi kohta.

10,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 10 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Mitme näo ja nimega – Einar Sanden

Einar Sanden on loonud kaasahaarava dokumentaalteose Mitme näo ja nimega, mis keskendub Arthur Hamani reetmisele ja tema tegevusele meie rahvuskaaslaste keskel. Autor toetub isiklikele kogemustele, kokkupuudetele ning olemasolevatele andmetele, et valgustada selle salapärase episoodi tausta ja üksikasju.

Raamat mitte ainult ei visanda Arthur Hamani kahtlast tegevust, vaid püüab ka leida vastuseid seni selgitamata küsimustele, mis on pikalt inimeste meeli painanud. Teos viib lugeja sündmuste keskele ja aitab mõista reetmise mõju inimeste eludele ja Eesti ajaloole.

Autor Einar Sanden sündis Tallinnas ohvitseri perekonnas ning veetis pärast 1944. aastat palju aastaid erinevates Euroopa paikades, sealhulgas Walesis ja Kataloonias. Tema sügav mõistmine ja isiklikud kogemused lisavad teosele unikaalse vaatenurga ning aitavad avada saladusi minevikust.

Mitme näo ja nimega on oluline ajalooline teos, mis süveneb olulisse perioodi Eesti ajaloos ja aitab heita valgust selle varjatud tahkudele. Einar Sanden on lisanud teosele omaenda häälenduse ja tõekspidamised, muutes selle veelgi isiklikumaks ja mõjuvamaks.”

Lisainfo

Kaal 0,41 kg
Mõõtmed 22 × 15 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

2011

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

192

ISBN

9.78995E+12

Ostukorv