Mis juhtus Anton Raadikuga?

Mis juhtus Anton Raadikuga? on haarav raamat Eesti poksispordi hiilgeajast ja traagilise saatusega spordilegendi, Anton Raadiku, elukäigust. See raamat toob lugejateni Anton Raadiku panuse Eesti spordiajalukku ning jutustab tema saavutustest poksimaailmas, kuid räägib ka tema elusaatuse traagilisest pöördest.

12,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 12 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Kirjeldus

Mis juhtus Anton Raadikuga? on raamat Eesti poksispordi parematest aastatest ning ühest traagilise elusaatusega poksijast – Anton Raadikust. See raamat viib lugejad tagasi Eesti poksimaailma hiilgeaega ja pakub võimalust mõista Anton Raadiku lugu, meest, kes tuli Euroopa meistriks ja jõudis tipp-poksijate hulka viies riigis.

Anton Raadik on oluline sportlik kuju Eesti ajaloos, kelle panus poksimaailma ja Eesti spordiajalukku on märkimisväärne. Ta oli visa ja pühendunud sportlane, kellel oli ambitsioon võita suurtel võistlustel ja teha Eesti rahvas uhkeks. Tema saavutused ja spordipärand on väärtuslikud.

Kuid Anton Raadiku elulugu ei piirdu ainult spordiga. See raamat puudutab ka tema isiklikku saatust, mis jäi traagiliselt lõpetamata. Tema karjäär lõppes enneaegselt ja viis teda teistsugusele teele, mis jääb mõistatuslikuks.

Mis juhtus Anton Raadikuga? on raamat, mis avab minevikku, tuues meieni Eesti spordimaailma kuldajad ja ühe erilise sportlase loo. See on austusavaldus Anton Raadiku panusele ning kutsub lugejaid mõistma tema elu erilisust. Anton Raadik on sportlane, kelle mälestus elab edasi ning kelle lugu väärib teadmist ja tunnustust. Tema traagiline saatus lisab sellele raamatule sügavust ja emotsionaalset väärtust.

Lisainfo

Kaal 0,604 kg
Mõõtmed 24 × 17 × 1,7 cm
Autor

,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1997

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

260

ISBN

9985571479

Seisukord

Väga hea

Ostukorv