-25%

Michelangelo Buonarroti: elu ja looming

Michelangelo Buonarroti. Elu ja looming on osa sarjast Väike kunstiraamat , mis avab silmapaistvate kunstnike nagu Leonardo da Vinci ja Salvador Dalí elu ning loomingut. Autor Alexandra Grömling toob lugejani põneva ja asjatundliku ülevaate kunstnike loomeperioodidest, isiklikest eluseikadest ning nende mõjust ühiskonnale. Raamat rikastatakse kaunite illustratsioonidega, selgitades teoste sünnilugu ja tähtsamaid aspekte.

Original price was: 9,00 €.Current price is: 6,75 €.

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 6 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

Michelangelo Buonarroti: elu ja looming / Alexandra Grömling

Michelangelo Buonarroti. Elu ja looming kuulub sarja Väike kunstiraamat , mis on pühendunud kunstiajaloo mõjukate kunstnike nagu Leonardo da Vinci ja Salvador Dalí tutvustamisele. Autor Alexandra Grömling viib lugeja Michelangelo Buonarroti põnevale teekonnale, avades kunstniku elu ja loomingu olulisemaid aspekte.

Raamat tutvustab Michelangelo elu erinevaid perioode, tema loomevõtteid ning võtmeteoseid, aidates lugejal paremini mõista kunstniku loomingulist arengut. Lisaks keskendutakse Michelangelo eraelulistele seikadele, mis mõjutasid tema kunstnikukarjääri ning tema ühiskondlikule mõjule kunstimaailmas.

Oluline osa raamatust on ka rikkalikult illustreeritud osa, mis lisab visuaalset sügavust Michelangelo teostele. Illustratsioonidega kaasnevad selgitused teoste sünniloost, olulistest aspektidest ning nende tähtsusest kunstiajaloos. See võimaldab lugejal paremini mõista teoste konteksti ja Michelangelo kunstilist panust.

Michelangelo Buonarroti. Elu ja looming on väärtuslik teejuht nii kunstihuvilistele kui ka laiemale sihtgrupile, pakkudes asjatundlikku, kuid arusaadavat käsitlust kunstniku elust ja loomingust. Raamat toob esile Michelangelo tähtsuse kunstimaailmas ning avab tema kunstilise pärandi mitmetahulisust läbi kaunite illustratsioonide ja asjatundliku autorikäsitluse.

Lisainfo

Kaal 0,225 kg
Mõõtmed 20 × 16,5 × 1 cm
Autor

Formaat

Pehmekaaneline

Ilmumisaasta

2006

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

95

Sari

ISBN

9.78999E+12

Ostukorv