Metallpindade värvimine: automaalri käsiraamat

Metallpindade värvimine. Automaalri käsiraamat autoriks Taavet Varendi on asjalik juhend metallpindade värvimiseks, mis pakub teavet materjalidest, tehnikatest ja ohutusnõuetest. Raamat käsitleb värvusõpetust ja tutvustab erinevaid värvimismeetodeid, pakkudes vajalikke teadmisi ja oskusi nii harrastajatele kui ka professionaalidele. See on ideaalne ressurss igaühele, kes soovib oma värvimisoskusi täiendada ja tagada ohutu ning kvaliteetne töö.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300964 Kategooriad: , , ,

Kirjeldus

Metallpindade värvimine: Automaalri käsiraamat, autoriks Taavet Varendi, on kõikehõlmav teos, mis on mõeldud neile, kes tegelevad professionaalselt või harrastuslikult metallpindade värvimisega. See 160-leheküljeline käsiraamat pakub põhjalikku ülevaadet materjalidest, värvimistehnoloogiatest, värvusõpetusest ning vajalikest ohutusnõuetest, mis on seotud metallpindade värvimisega.

Raamatust leiate üksikasjalikku teavet erinevate värvide ja kruntide, nende omaduste ja kasutamistingimuste kohta. Samuti tutvustatakse erinevaid värvimistehnikaid, alates pintsliga värvimisest kuni pihustamiseni, ja selgitatakse, millistel juhtudel millist tehnikat eelistada. Värvusõpetuse alustest annab käsiraamat põhjaliku ülevaate, aidates mõista, kuidas erinevad värvid mõjutavad pinna välimust ja vastupidavust.

Ohutusnõuete käsitlemine on käsiraamatus samuti olulisel kohal, rõhutades isikukaitsevahendite kasutamist, töökoha ettevalmistamist ja ohutuid töövõtteid. Raamatu eesmärk on aidata lugejal saavutada professionaalne tulemus, tagades samal ajal tööprotsessi ohutuse.

Metallpindade värvimine. Automaalri käsiraamat on asendamatu abimees nii algajatele kui ka edasijõudnud automaalritele ja teistele metallpindade värvimisega tegelevatele spetsialistidele, pakkudes vajalikku teavet ja nõuandeid kvaliteetse ja kestva tulemuse saavutamiseks.

Lisainfo

Kaal 0,323 kg
Mõõtmed 21 × 13,5 × 1,5 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1969

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

304

Sari

ISBN

Seisukord

Hea

Tüüp

Kasutatud raamat

Ostukorv