-25%

Mesinduse õpik

See kõvas köites õpik Mesinduse õpik on ideaalne juhend mesinikele ja kõigile mesinduse huvilistele. Raamatus leiate põhjaliku ülevaate mesilaste bioloogiast, mesila loomisest, hooldamisest ja mesinduse aastaringsetest töödest. Samuti käsitletakse mesilaste haigusi ja kahjureid ning nende tõrjet. Olge valmis astuma imelisse mesinduse maailma ja õppima mesilaste elust ning nende hooldamise kunstist.

Original price was: 25,00 €.Current price is: 18,75 €.

Availability: 2 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 18 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300311 Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Mesinduse õpik on väärtuslik ja põhjalik juhend mesinduse maailma avastamiseks ning selle tundmaõppimiseks. See kõvas köites õpik on suurepärane abimees mesinikele, aga ka kõigile neile, kes soovivad sukelduda mesinduse imelisse maailma ja mõista mesilaste elu ning nendega seotud tegevusi.

Raamat pakub ammendavat ülevaadet mesilaste bioloogiast, mis aitab lugejal mõista nende elutsüklit, käitumist ja kogu mesilaspere dünaamikat. Lisaks käsitletakse põhjalikult mesila rajamist, hooldamist ja mesiniku igapäevatöid aastaringsete hoolitsuste raames. See on kasulik juhend, mis annab teile kindluse mesilaste hooldamisel ning mesilaste elukeskkonna loomisel.

Raamat keskendub ka mesinduse praktilistele aspektidele, mis hõlmavad mesilaste haiguste ja kahjurite tundmaõppimist ning nende tõrjeviise. See teadmiste pagas aitab mesinikel jälgida mesilaste tervist ja kaitsta neid võimalike ohtude eest. Praktilised näpunäited ja juhendid aitavad mesinikel hoida oma mesilasi tugevate ja tervetena.

Mesinduse õpik on suurepärane abimees kõigile, kes soovivad süveneda mesinduse maailma ja õppida selle kunsti. Olge valmis avastama imelist maailma, mis peidab end mesilaste töödes ja elus ning saama osa sellest rikkast pärandist.

Lisainfo

Kaal 0,421 kg
Mõõtmed 22,5 × 15 × 2 cm
Autor

, ,

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1989

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

349

Seisukord

Väga hea

Ostukorv