Masinaehitaja käsiraamat 2

Masinaehitaja käsiraamat, II on oluline ressurss masinaehituse valdkonnas, keskendudes konstrueerimisele, masinate elementidele, tõstemasinatele ja tehnoloogiale. Raamat sisaldab väärtuslikke teadmisi masinaehituse spetsialistidele ja inseneridele.

20,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 20 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!

Kirjeldus

H. Lepiksoni Masinaehitaja käsiraamat, II on asendamatu ressurss masinaehituse valdkonnas. See raamat keskendub puhtmasinaehituslikele teemadele ning pakub põhjalikke teadmisi konstrueerimise tehnoloogilistest alustest, masinate elementidest, tõstemasinatest ja peenmehhanismidest, hüdroajamitest ning masinaehituse tehnoloogiast.

Raamat annab lugejale üksikasjaliku ülevaate masinaehituse olulistest aspektidest ja pakub praktilisi juhiseid masinate ja mehhanismide konstrueerimiseks. See on suurepärane ressurss masinaehituse spetsialistidele, inseneridele ja kõigile, kes on seotud masinate, tõstemasinate ja muude tehniliste seadmete projekteerimise ja tootmisega.

Masinaehitaja käsiraamat, II aitab lugejatel mõista masinaehituse põhialuseid ja tehnilisi nüansse ning on hädavajalik tööriist masinaehituse valdkonnas tegutsejatele, kes soovivad oma teadmisi täiendada ja oma oskusi täiustada.

Lisainfo

Kaal 0,937 kg
Mõõtmed 22 × 16 × 4 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1971

Keel

Kirjastus

Lehekülede arv

868

Seisukord

Väga hea

Ostukorv