Maalritööd

Maalritööd on õppevahend ehituskoolidele, mis on heaks kiidetud NSV Liidu Ministrite Nõukogu juures asuva Tööjõureservide Peavalitsuse Kutsehariduse Teadusliku Nõukogu poolt. Raamat annab ülevaate maalritööde põhitõdedest ja oskustest, mis on vajalikud maalritööde valdkonnas.

8,00 

Availability: 1 laos

Laos

Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Selle ostuga teenid: 8 punkti Loe lähemalt

Tasuta tarne pakiautomaati alates 35€!

  • Lao toodetel - Kiire tarne!
  • Turvalised maksed!
  • 14 päeva tagastusõigus!
Tootekood: 300072 Kategooria:

Kirjeldus

Maalritööd on õppevahend, mis on mõeldud ehituskoolidele ning on saanud heakskiidu NSV Liidu Ministrite Nõukogu juures asuva Tööjõureservide Peavalitsuse Kutsehariduse Teadusliku Nõukogu poolt. Raamat pakub ülevaadet maalritööde põhitõdedest ja oskustest, mis on vajalikud selles valdkonnas tegutsevatele õpilastele ja spetsialistidele.

Raamatus käsitletakse erinevaid maalritöid, sealhulgas pinnatöötlust, värvimist, kittimist ja muud olulist teavet, mis on seotud ehitus- ja remonditöödega. Samuti tutvustatakse maalritöödega seotud materjale ja töövahendeid.

Maalritööd on praktiline ja informatiivne õppematerjal, mis aitab õpilastel ja õpetajatel mõista maalritööde olulisust ja omandada vajalikke oskusi selles valdkonnas. Raamat sobib hästi nii õppeks kui ka käsiraamatuks ehitusvaldkonnas tegutsejatele.

Lisainfo

Kaal 0,41 kg
Mõõtmed 23 × 15,5 × 2 cm
Autor

Formaat

Kõvakaaneline

Ilmumisaasta

1959

Keel

Kirjastus

Lehekülgede arv

290

Seisukord

Väga hea

Ostukorv